MobilShift

İphone dan sim karta numara aktarma

15.12.2015
67
İphone dan sim karta numara aktarma

iPhone’dan SIM karta kişileri nasıl aktaracaksınız? Bildiğiniz gibi SIM kartlar belirli bir kapasitede veri depolayabilirler. Rehberinizdeki kişileri SIM kartta depolayarak yedekleyebilirsiniz. Ancak bunun için kişilerinizi SIM karta kopyalamanız gerekir.

Peki o zaman iPhone kişilerini sim karta nasıl kopyalayabilirim? Bu işlem için bir kopyalama uygulaması var mı? Bunların cevaplarını hemen verelim.

iPhone’dan Sime kişi veya numara kopyalama

Diğer telefonların aksine, iPhone içinde numaraları ve kişileri sim kart üzerine kopyalama ve aktarma gibi bir özellik bulunmaz.

iPhone kişileri ve numaraları sim karta kopyalamadığı için, kişiler de telefon değiştirme durumunda numaralarını nasıl taşıyacakları konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar.

iPhone  modellerinde SIM karta kişi kopyalama özelliği olmadan kişilerimizi nasıl başka cihazlara aktarabiliriz.

Elbette bununda bir çözümü bulunmaktadır. iPhone cihazdan, başka bir cihaza kişileri aktarmak için, İcloud hizmetini kullanmanız gerekmektedir.

İcloud hizmetini kullanarak, kişileri aktarabilirsiniz. Bu şekilde İcloud kullanarak, iPhone cihazındaki kişilerinizi, diğer bir iPhone cihaza aktarabilirsiniz.

Peki iPhone cihazdan, Android çalıştıran bir cihaza nasıl transfer yapabilirim? Bunun için üçüncü parti bir uygulamadan yararlanmanız gereklidir.

iPhone Android kişi aktarma

iPhone marka cihazdan, Android kullanan bir cihaza kişileri aktarmak için, kullanılan bir program bulunur, bu program aracılığı ile kişileri ve diğer dataları kolayca aktarabileceksiniz. Bu işlem hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz.

İphone Android kişi aktarma ve kopyalama isimli yardım makalemizi okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.