MobilShift

Iphone clips nedir | İos için yeni video düzenleme uygulaması

18.04.2017
69
Iphone clips nedir | İos için yeni video düzenleme uygulaması

Iphone clips nedir?

İos için yeni, nesil bir video düzenleme ve oluşturma uygulaması ücretsiz ve Türkçe. İos kullanan İphone, İpad ve için güzel ve eğlenceli bir video düzenleme ve yapma uygulamasıdır.  Iphone kullanıcıları için eğlenceli videolar hazırlayabileceğiniz bir video uygulamasıdır. Iphone clips resmi Apple uygulamasıdır. sosyal medyada paylaşacağınız videolara, eğlenceli efektleri verebileceğiniz, emojiler ekleyebileceğiniz bir uygulamadır.

İphone clips, yeni nesil bir video hazırlama uygulamasıdır, sosyal medya ve eğlenceli mekanlarda, çekmiş olduğunuz videolarınıza yazılar ekleyebilir, emojiler ekleyebilir ve hazır efektlerden yararlanarak, kendi eğlenceli videonuzu paylaşabilirsiniz.

Iphone Clips Canlı Başlıklar

Iphone Clips uygulamasının diğer güzel özelliği ise Canlı Başlıklar, bu özellik ile sesinizi kullnarak hareketli başlıklar ve konuşma balonları oluşturmanızı sağlayabiliyorsunuz.

iphone video düzenleme clips

Daha farklı bir çok özelliği de keşfetmeniz için sizlere bekliyor yapmanız gereken tek şey uygulamayı yüklemek. Iphone Clips uygulamasını sayfamızın en alt kısmından resmi App Store sayfasından indirebilirsiniz.

Iphone Clips uygulaması ile hazırladığını zvideoları kolayca ve akıllı paylaşım özelliği ile arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Iphone Clips ile hazırlanmış olan örnek videolardan bazılarına gözatabilirsiniz.


Iphone Clips uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Iphone Clips türkçe desteği sunuyor ve iOS 10.3 ve üzeri bir işletim sistemi kullanıyor olmanız yeterli.

apple store logo

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.