MobilShift

iOS için Gmail Uygulaması Gelen Kutusu Widgeti

12.01.2022
139
iOS için Gmail Uygulaması Gelen Kutusu Widgeti

iPhone kullanıcıları Gmail gelen kutusu widget’i kullanabilirsiniz. iPhone cihazlarda Gmail gelen kutusu, arama ve e-posta gönderme gibi işlemeleri anasayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Google IOS cihazlar için Gmail uygulamasını geliştirilerek güncelliyor. Gmail iPhone Widget uygulaması iPhone’nunuzda ana ekrana sabitleyerek kullanabileceğiniz şekilde ekleyebilirsiniz.

iPhone Gmail Widget Nedir?

Gmail tarafından IOS ile çalışan sistemler için  geliştirilmiş bir Widget uygulamasıdır. Bu sayede Gmail gelen kutunuzdaki son üç e-postayı ekranda görüntülersiniz. Ayrıca yeni bir e-posta oluşturmak için bir düğme ekranda yer alır. 

IOS gmail widget ile anında gelen kutunuza düşen e-postaları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hızlı e-posta yazmak için ana ekrandan Gmail üzerinden e-posta göndermeye başlayabilirsiniz. 

iPhone Widget Ekleme

iPhone cihazlarda Widget nasıl eklenir. Yeni Widget’ı eklemek için Ana ekrana uzun basın, sol üst köşedeki “+” düğmesine dokunun ve Gmail’i seçin ve ekleyin. 

Bundan önce IOS için Gmail uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekir. iPhone cihazınızda Gmail uygulaması yoksa, yüklemek için aşağıdaki bağlantıyı takip edin. 

App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Gmail uygulaması için Doğrudan Bağlantı

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.