MobilShift

İnternetsiz Müzik Dinleme | Youtube Çevrimdışı | Android

12.03.2018
45
İnternetsiz Müzik Dinleme | Youtube Çevrimdışı | Android

Artık Youtube Go uygulaması ile Youtube videolarını kolayca indirebilir ve daha sonra, internetiniz olmadan da izleyebilirsiniz. Bilgisayar ya da Android veya İos cihazlarda çevrimdışı yani herhangi bir internet bağlantısı olmadan müzik veya video dinleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit, çünkü artık Youtube çevrimdışı özelliği ile dilediğiniz müzikleri internetten ya da akıllı telefonlarınızdan dinlemeniz mümkün.

Youtube ilk olarak gerekli internet erişiminde sıkıntı olan ve düşük gelirli kullanıcıların yer aldığı ülkelerde geçerli olmak üzere başlattığı bu uygulama artık Türkiye’de devrede. Bu uygulama ile artık Youtube üzerinden internetiniz olmadan da videoları izlemeniz mümkün olacak.

internetsiz youtube

YouTube Go isimli uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz. YouTube Go, youtube üzerinden yavaş internet bağlantınız olsa bile videoları izleyebilirsiniz. Bu videoları mobil cihazlara indirdikten sonra, internetiniz olmadan da daha sonra izleyebilirsiniz.

YouTube Go resmi olarak Youtube videolarını indirmenize olanak sağlayan yeni bir uygulamadır. YouTube Go, kullanması oldukça kolay ve dosya boyutu da küçük bir uygulamadır. Yapmanız gereken şey sadece uygulamayı indirmek ve hemen izlediğiniz videoları mobil cihaza download etmek olacaktır.

 

Youtube Go uygulamasını, aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

google play logo

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.