MobilShift

İnstagram Uygulamasını Bilgisayarda Kullanma | İndirme ve Kurma

27.03.2018
175
İnstagram Uygulamasını Bilgisayarda Kullanma | İndirme ve Kurma

İnstagram PC’ye Nasıl indirilir?

İnstagram İndirin PC bilgisayarınıza dilerseniz, İnstagram resmi uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. Bunun için Windows 10 işletim sistemi kullanmanız gerekmektedir. Şimdi İnstagram uygulamasını PC bilgisayarınıza nasıl indirebilir ve kullanabilirsiniz, resimli ve uygulamalı olarak anlatalım ve detayları aktaralım.

PC’ye İnstagram İndirme

Kişisel bilgisayarınıza İnstagram uygulamasını indirerek, hesap bilgileriniz ile giriş yaparak kullanabilirsiniz. İnstagram, uygulaması Pc bilgisayarda sadece Windows 10 işletim sistemi için geçerlidir. Bu sebepşe diğer işletim sistemi sürümlerinde bu işlem gerçekleşmeyecektir.

Windows Store mağazasına erişim sadece Windows 10 üzerinden gerçekleştiği için, Windows Store mağazasına giderek, İnstagram uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu işlem oldukça basittir ve kolayca yapılabilir.

İnstagram Uygulamasını Bilgisayara İndirme

Başlat menüsüne basarak, Açılan ekrandan Microsoft Store kısmına tıklayarak mağazaya gidiniz, burada bilgisayarınıza indirebileceğiniz bir çok uygulama yer almaktadır, bunlardan bir taneside İnstagram uygulamasıdır. Arama kısmına İnstagram  yazarak arayın ve uygulamayı bulun.

instagram indirme

Arama sonucunda bulduğunuz İnstagram  uygulamasına tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Uygulama indirilirken bekleyin ve daha sonra uygulamanın açılması için giriş bilgilerinizi girmeniz gereklidir. Yani bu uygulamayı bilgisayarınızdan kullanabilmek için resmi bir İnstagram   hesabına sahip olmanız da gereklidir.

İnstagram indirme

İnstagram uygulaması Pc bilgisayarınıza indirilmektedir, bu aşamada bekleyiniz ve internet hızınıza göre bu işlemin tamamlanmasını bekleyiniz. Uygulama indirildikten sonra, açarak kullanabilirsiniz.

İnstagram indirme

İnstagram uygulamasını Pc bilgisayara indirebilmek için, Windows 10 işletim sistemine sahip olmanız ve geçerli bir internet bağlantınızın da olması gerekmektedir. Bu şekilde İnstagram uygulamasını bilgisayarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.