MobilShift

İnstagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum

İnstagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum

İnstagram Şifremi Unuttum

İnstagram hesap şifrenizi unuttuysanız ve parolanızı geri almak içinde kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi bilmiyorsanız, hangi yolu deneyebilirsiniz? İnstagram şifrenizi geri almanın en kolay yolu nedir? E-posta adresinizi de unuttuysanız bu durumda yapmanız gerekenler nelerdir?
İnstagram E-posta Adresimi Unuttum
İnstagram hesabınıza giriş yaparken kayıt olduğunuz e-posta adresini unuttuysanız, bu sebeple giriş yapamıyor ve şifrenizi geri almakta sorun yaşıyorsanız, bu durumda izlemeniz gereken yol ve yöntemler nelerdir? Bu yazıda sizlere şifrenizi e-posta adresinizi unuttuğunuz zaman nasıl geri alabilirsiniz bunu anlatmaya çalışacağız.

İnstagram Şifrenizi Geri Alma

İnstagram kaydı oluştururken, kullanıcı adı olarak E-posta dışında bir cep telefonu numarası veya kullanıcı adı olarak belirlenmiştir, yani hesap girişinizde kullanıcı adı olarak e-posta adresi, kullanıcı adı veya telefon numarası seçeneklerinden bir tanesi kullanılabilir.

Bu durumda şifrenizi sıfırlamak için kullanacağınız e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız bu durumda, eğer telefon numarası bilgisi verdiyseniz bu bilgiyi ya da kullanıcı adınızı kullanarak şifrenizi geri alabilmeniz mümkündür.

İnstagram’a girişte sorun yaşıyorsanız kullanabileceğiniz forma aşağıdaki bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz. Aşağıdaki İnstagram şifremi unuttum bağlantısı ile birlikte, şifrenizi geri alabilirsiniz. E-posta adresinizi unuttuysanız İnstagram şifrenizi almak için kayıt olurken vermiş olduğunuz telefon numaranızı veya kullanıcı adınızı yazmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde e-posta adresiniz olmadanda İnstagram şifrenizi geri almanız mümkündür.

İnstagram şifrenizi kurtarma formunda “E-posta, Telefon veya Kullanıcı Adı” yazan kısma, hesabınız ile ilgili hatırladığınız bu üç bilgiden bir tanesini yazın ve “Giriş Bağlantısı Gönder” butonu aktif olunca buna basın, İnstagram hesabınız ile ilişkili olan e-posta adaresinize bir bağlantı adresi gönderilecektir. Gelen bu bağlantıyı tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

instagram şifremi unuttumİnstagram Şifrenizi Geri Almak için Tıklayınız

Kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi kontrol ederek, İnstagramdan gelen “Reset Your Password” bağlantısını açınız.

instagram şifremi unuttum

Gelen bağlantıda, İnstagram hesap şifrenizi sıfırlamak için gerekli olan forma yönlendirme formu gelecektir. Bu formda yer alan “Reset Password” yazan butona tıklayınız.

instagram şifremi unuttumİnstagram şifrenizi değiştirme alanına ulaşmış olacaksınız, burada yer alan iki adet parola alanına aynı olacak şekilde yeni parolanızı giriniz. Yeni parola seçiminde güçlü bir parola oluşturmak için, hem harf hemde rakam içeren hemde özel karakterlerden oluşan bir parola belirlemeniz gerekmektedir.

instagram şifremi unuttum

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.