MobilShift

İnstagram kullanıcı ismi değiştirme

İnstagram kullanıcı ismi değiştirme

Instagram kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Instagram kullanıcı adımı nasıl ve nereden değiştirebilirim? Instagram kullanıcıları için değişim işlemi çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Instagram kullanıcı adınızı 14 gün boyunca sadece 2 kez değiştirebilirsiniz.

Instagram Kullanıcı adı değiştirmeye olanak vermektedir. Instagram kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz, bu işlem için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Bununla ilgili yazdığımız makalemizi okuyarak daha çok bilgi alabilirsiniz. Instagram kullanıcı adı değiştirmede 14 gün kuralı nedir?

Instagram kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır?

Instagram kullanıcı adı değiştirmek için Hesabınıza giriş yapınız ve giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımdaki kullanıcı isminizin yazdığı yere tıklayınız ve açılan menüden Profili görüntüle seçeneğine dokunun.

instagram-kullanıcı-adı-değiştirme

  • Profili Düzenle seçeneğine gelin.
  • Profil ayarlarınıza girin.
  • Kullanıcı Adı yazan kısma gelin
  • Yeni kullanıcı adınızı yazın.
  • Gönder Butonuna basın.

Instagram kullanıcı adınızı bu şekilde kolayca değiştirebilirsiniz. Instagram kullanıcı adı ve ad bilgisi farklı iki özelliktir. Her iki seçenekte de adınızı değiştirirken 14 gün kuralı geçerlidir.

Instagram kullanıcı adınızı sadece mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Web üzerinden giriş yaparak değiştirmeniz mümkün değildir.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.