MobilShift

Instagram da Aradigim Kisiyi bulamiyorum

03.09.2018
207
Instagram da Aradigim Kisiyi bulamiyorum

Instagram’da aradığınız kişiyi bulamıyorsanız, sebebi ne olabilir? Şu günlerde hemen hemen herkesin bir Instagram hesabı var, ancak siz genede aradığınız kişiyi bulamıyorsunuz, bunun bir çok sebebi olabilir, şimdi bu sebeplere bir göz atalım ve sizlere aradığınız kişiyi neden bulamadığınızı anlatmaya çalışalım.

İnstagram Kişi Bulma Yolları

Instagram’da bir kişiyi aramak için arama alanında kişinin adını veya rumuzunu yazmanız yeterlidir, aslında aradığınız kişiyi bulmak bu kadar kolaydır. Ancak daha önce bulduğunuz bir kişiyi, artık bulamıyorsanız, o kişi Instagram hesabını kapatmış olabilir.

Daha önce hiç görmediğiniz birisini arıyorsanız, o kişi isim ya da soy ismi ile bir hesap açmamış olabilir, yani bir rumuz kullanıyor olabilir, bu durumda o kişi olduğunu bilmediğiniz için bulamamanız olasıdır.

instagram kişi bulma yolları

Instagram’da daha önce bulduğunuz kişiyi artık göremiyorsanız diğer olası sebebi ise, sizi engellemiş olabilir. Bu durumu kesinleştirmenin bir yolu ise, farklı bir Instagram hesabından giriş yaparak o kişi aratmaktır, orada görülüyor ve sizde görülmüyorsa, o kişi sizi engellemiştir.

Kullanıcı adını değiştirmiş olabilir, Instagram, kullanıcı adı değişikliğine izin verir ve kullanıcılar diledikleri zaman rumuzlarını değiştirebilirler, bu durumda da artık bulduğunuz kişiyi bulamazsınız.

Tüm bu yöntem ve bilgiler ışığında halen kişiyi bulamıyor iseniz, o kişinin bir Instagram hesabı olmayabilir. Bu durumu da göz önünde buldurmanız da yarar var.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.