MobilShift

İnstagram Beğeni Sayısını Görme

02.05.2019
5
İnstagram Beğeni Sayısını Görme

İnstagram Beğeni Sayısını Görme

İnstagram’da beğeni sayısı görmek mümkün mü? İnstagram’da bir resmi ya da yapılan paylaşımı kaç kişi görmiş nasıl görebilirim? İnstagram resmi hesabı üzerinden takip ettiğim hesapta yapılan paylaşımları kaç kişi beğenmiş nasıl görebilirim?

İnstagram’da bildiğiniz gibi, artık yapmış olduğunuz paylaşımların kimlerin beğendiği ve kaç beğeni sayısına ulaştığını görmeniz mümkün olmuyor.

Peki İnstagram’da resimleri, videoları kimlerin beğendiğini nasıl ve kaç beğeni aldığını nasıl görebileceğiz.

Bu yazıda size, İnstagram’ın yeni getirdiği bu özelliği ve detaylarını anlatacağız.

Artık İnstagram yapmış olduğunuz paylaşımlarda, beğeni sayılarını sadece paylaşan tarafın göreceği şekilde düzenlemek suretiyle değiştirecek. Buna göre, sizi takip edenler, beğeni sayılarını göremeyecek.

İnstagram’da yapılan bu değişikliğin amacı ise, paylaşımlar yapanların beğeni sayılarına odaklanmak yerine resimlerin içeriğine odaklanmasını sağlamayı amaçlıyor.

İnstagram beğeni sayılarını ya da beğenenleri görmek ise, mümkün olmayacak.

İnstagram beğeni sayılarını görmek nasıl mümkün olacak, bu sorunun cevabı ise, başka kullanıcıların yani takipçilerin beğeni sayılarını görmesi de mümkün olamyacaktır.

İnstagram Beğeni Sayısını Öğrenme

İnstagram’da beğeni sayısını göreceğini iddia eden bir çok site ve servis yakın zamanda hizmete girecektir ve İnstagram beğeni sayısını görebileceğinizi söyleceklerdir ve bununla ilgili olarak sizi yönlendirmeye çalışacaklardır.

Bu tarz sitelerin size söylediklerini yapmanız kişisel güvenliğiniz adına risk oluşturacağı için bunlara itibar etmemeniz yönündedir.

Size İnstagram beğeni sayılarını gösteren,  uygulama, web hizmeti ya da buna benzer herhangi bir hizmet vereceğini söyleyen kişilere asla, İnstagram şifrenizi, kullanıcı adınızı vermeyiniz veya bu amaçla hazırlanmış olan sitelere bu bilgileri vererek giriş yapmaya çalışmayınız.

 

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!