MobilShift

İnstagram Açın Kaydolun ve Giriş Yapın

13.10.2015
9
İnstagram Açın Kaydolun ve Giriş Yapın

İnstagram hesabınız yok ve almak istiyorsunuz. Bir İnstagram hesabı açmadan önce yazımızı okuyarak bilgi alabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

İnstagram açma ve kaydolma için, işlem adımlarını görebilirsiniz. Ardından kolayca bir hesaba sahip olabilirsiniz. İnstagram hesap açmak ve kullanmak için, aşağıdaki işlem adımlarını takip ediniz.

İnstagram hesabı açabilmek için yapmanız gereken işlemler şunlardır. İnstagram mobil bir uygulamadır, bu yüzden mobil bir cihazdan kayıt olabilirsiniz.

Apple IOS ve Android işletim sistemi fark etmez uygulamayı indirerek hemen kaydolabilirsiniz. İnstagram hesabınıza web sayfası üzerinden giriş yapabilirsiniz. Ancak öncelikle mobil üzerinden bir kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir.

İnstagram Kaydolma İşlemi

  • İnstagram uygulamasını mobil telefonunuza indirin, IOS ve Android indirme linklerini sayfanın altında
  • bulabilirsiniz.
  • İnstagram uygulamasını açınız ve “Kaydol” yazan butona dokunun ve resimli olarak aşağıdaki anlatımı uygulamaya başlayınız.
  • İnstagram uygulamasını açtığınızda, karşınıza çıkan Kaydol’a dokunun ve geçerli bir e-posta adresi yazınız. e-posta adresinize erişiminiz olmalıdır, çünkü doğrulama yapmanız gerekebilir.
  • İnstagram için bir ad giriniz, bu alan zorunlu değildir, dilediğiniz bir isim girebilirsiniz. Buradaki bilgi kullanıcı adı değildir.
  • İnstagram hesap açmak için, bir kullanıcı adı girin, başka kullanıcılar tarafından görünen bir isimdir, ilgili alanı doldurun ve ileri tuşuna dokunarak, diğer adıma geçiniz.
  • İnstagram kaydolma ve giriş için bir şifre belirleyiniz, şifreniz harf ve rakamlardan oluşsun ve tahmin edilemeyen bir şifre seçin.
  • Dilerseniz, İnstagram profiliniz için bir fotoğraf yükleyin yada kameranızı kullanarak çekerek, profil fotoğrafınızı düzenleyin, eğer bir fotoğrafınız da yoksa, daha sonra da ekleyebilirsiniz.

İnstagram’daki arkadaşlarınızı bularak, takip etmeye başlayabilirsiniz. Facebook’a bağlanarak, buradaki arkadaşlarınızı da ekleyebilirsiniz.

İnstagram’a kaydolarak, bir hesap açmak işte bu kadar basit ve kolaydır. Yaşadığınız sorunları ve soruları yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!