MobilShift

Huawei P8 Lite sim kart takma

30.11.2015
359
Huawei P8 Lite sim kart takma

Huawei P8 Lite sim kart nasıl takılır?

Huawei P8 Lite modeline sim nasıl takılır? Hangi sim kartı takmalıyım, sim nasıl takılır? Huawei P8 Lite için sim nasıl takılır, aşağıda detaylı ve resimli olarak anlatılmaktadır, aşağıdaki yönergeleri ugulayarak, Huawei P8 Lite cihazınıza kolayca sim kartınızı takabilirsiniz.

Huawei P8 Lite sim takma

Huawei P8 Lite modeli, Mikro Sim kartı destekler, cihazınıza uygun olan sim kartı, veri ve kişisel güvenliğiniz için kullanınız. Uygun sim kartı mobil operatörünüzden elde edebilirsiniz. Cihazın sim kart girişi, sağ alt kısımda yer almaktadır, hemn Sd kart girişi, hemde Mikro Sim girişi burada bulunur ve bir aparat yardımıyla yerinden çıkarılmalıdır.

Huawei P8 Lite-sim-takma

Cihaza sim kart takmadan önce cihazı kapalı konuma getiriniz. Huawei P8 Lite modelinde Mikro sim kartınızı takmak için sim kart tepsisini yerinden çıkarmak için, cihaz kutusundan çıkacak olan aparat yardımı veya bir ataç ucu ile, sim kart tepsisini yerinden çıkarın, Mikro Sim kartı tepsi içine yerleştirdikten sonra, tepsiyi yerine yerleştiriniz.Huawei P8 Lite-sim-takma-1

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat Yanık dedi ki:

    Huawei p8 lite kullanıyorum ve çift hat olduğunu yeni öğrendim ama hafıza kartı yuvasına 2. sim kartını takiyorum okumuyor telefon acaba yanlış mı takiyorum bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.