MobilShift

Huawei HG658c Modem Sifresi | Web Arayüzü Giriş

02.11.2017
88
Huawei HG658c Modem Sifresi | Web Arayüzü Giriş
Vodafone tarafından abonelerine verilen modemlerden birisi olan, Huawei 658v2 | Huawei HG658c modelinin ayarları nasıl yapılır. Varsayılan şifresi ve kullanıcı adı bilgisi ile birlikte, modem kurulumu ve web ara yüzüne giriş işlemleri nasıl yapılır?
Huawei HG658C modem kurulumu ve varsayılan giriş şifreleri için yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. .
 

Huawei 658v2 Modem Kullanıcı Adı ve Şifresi | Web Ara yüzü Girişi

 
Bu model Vodafone tarafından kullanıcılarına verilen bir modemdir, bu cihazı bilgisayara kurmak ve kullanmak için, aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.
İnternet tarayıcınızın adres bölümüne http://192.168.1.1 yazarak klavyeden enter tuşuna basınız.
Karşınıza çıkan giriş ekranında size, Huawei 658v2 | Huawei HG658c modeli için, kullanıcı adı ve şifre isteyecektir, Modem kullanıcı adı ve şifrenizi, ilgili alana yazmanız gereklidir, daha sonra “Giriş Yap” butonu ile web ara yüzüne giriş yapabilirsiniz. 
 
 

Huawei HG658c Kullanıcı Adı ve Şifresi Nedir?

Modem kullanıcı adınız, cihazı Vodafone firmasından aldıysanız aşağıdaki şekildedir. Kullanıcı adı ve şifrenizi aşağıdaki şekilde yazarak giriş yapabilirsiniz.
 
Kullanıcı adı : vodafone 
Şifre: vodafone 
 
Eğer modeminizi aldıktan sonra Web arayüzü şifrenizi değiştirdiyseniz, o zaman belirlediğiniz şifreyi girmeniz gereklidir. Ancak bu şifreyi hatırlamıyorsanız, o zaman modeminize hard reset atarak sorunu çözmeniz gereklidir.
Huawei HG658c modeme hard reset attıktan sonra, yukarıda verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak Web ara yüzüne giriş yapabilirsiniz.

Huawei HG658c Kablosuz Ağ ayarları Nasıl Yapılır?

 
Kablosuz ağ yapılandırması için, Wan ayarlarını ve Kablosuz ayarlarını aşağıdaki şekilde yapılandırınız.
Bu bölümde kablosuz ağınıza bir isim ve şifre belirleme, kablosuz ağı aktif etme ve Vodafone internet kullanıcı adı bilgilerini girme ve değiştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 
Huawei HG658c kablosuz ağ ayarlarınızı yaptıktan sonra, sayfanın alt kısmında yer alan “İnternet Bağlantısı Testi” butonuna basarak, internetinizi kontrol edebilirsiniz.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.