MobilShift

Huawei Gr5 sim kart nasıl takılır

15.06.2016
396
Huawei Gr5 sim kart nasıl takılır

Huawei Gr5 Sim kart takma

Huawei Gr5 hangi sim kartı destekler, bu cihaza sim kartı nasıl takabilirim? Huawei Gr5 modeline sim kart takmak için aşağıdaki yönergeleri uygulayınız.

Huawei Gr5 modeli hem çift sim kartılı hemde tek sim kartlı modelleri bulunmaktadır, cihazın özelliklerine göre Micro sim ve Nano sim kart kullanmalısınız. Çift sim kartlı modellerde bir sim kart yuvasında Micro Sd ve Sim kart yuvası bulunur, diğer sim kart yuvasında ise sadece sim kart bulunur.

Huawei Gr5Sim Takma

Cihaza sim kart takmadan önce cihazı kapatınız. Cihazın sim kart girişi, cihazın ön yüzü size dönük durumdayken sol üstte yan tarafta bulunmaktadır. Huawei Gr5 modelinde sim kart, bir tepsisisi içinde yer alır. Sim kart tepsisini yerinden çıkartmak için, kutu içeriğinden çıkan aparatı veya bir ataç ucu kullanabilirsiniz.

Sim kart tepsisi yanında yer alan deliğe, aparatın ucunu sokarak hafifçe bastırınız, sim kart tepsisi yerinden çıkacaktır, elinizle sim kart tepsisini çıkarın ve uygun şekilde sim kartı yerine yerleştirin ve sim kart tepsisini yerine yerleştiriniz.

huawei-gr-5-sim-kart-takma

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.