MobilShift

Htc Desire Eye sim kart

10.08.2015
229
Htc Desire Eye sim kart

Htc Desire Eye sim kart

Htc Desire Eye hangi sim kartı kullanır, sim kart nasıl takılır, Htc Desire Eye sim kart takma işlemi resimli anlatımı, Htc Desire Eye sim kart adaptörü ile takma işlemi nasıl yapılmaktadır. Htc Desire Eye sim ile ilgili bilmeniz gerekenler.

Htc Desire Eye sim Kart desteği

Htc Desire Eye Nano sim kartı destekler, cihaza uyumlu sim kartı takmalısınız, Elinizde bulunan sim kartı keserek, küçülterek cihaza uyumlu hale getirmek suratiyle takmanız cihazınızın bozulmasına sebep olabilir, bunun için Mobil operatörünüzden orjinal sim kartı alabilirsiniz.

Htc Desire Eye sim kart-takma

Htc Desire Eye modeline Nano sim kartını takmak için cihazın sol üst bölümünde bulunan Sim kart yerinde bulunan Sim kart tepsisini tırnağınızın yardımı ile yerinden çıkarınız, Çıkardığınız sim kart tepsisi içine Nano sim kartı  şekilde görüldüğü gibi yerleştiriniz ve tepsiyi yerine oturtun.

Tepsinin yerine tam olarak oturup oturmadığını elinizde kontrol edin, yüzey üzerinde herhangi bir çıkıntı olmadan, telefonun yan yüzeyi ile aynı hizda olmalıdır. Bu kontrolu yaptıktan sonra Htc Desire Eye modeline bir Nano sim kart nasıl takılır öğrenmiş oldunuz.

ETİKETLER:
Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.