MobilShift

Htc 10 sim kart nasıl takılır

04.05.2017
291
Htc 10 sim kart nasıl takılır

Htc 10 Sim Kart Takma

Htc 10 sim kart nasıl takılır? Cihaz hangi sim karı kullanıyor? Htc 10 sim takma ve sökme için aşağıdaki resimli anlatımlardan yararlanarak, cihaza uygun sim kartı takabilirsiniz. Cihaza sim kart takmadan önce cihazı kapatınız, ardından sim takma işlemine geçiniz. Htc 10 modelinde sim kart bir tepsi içinde kullanılır, cihaza sim kart takabilmek için bu tepsiyi sökmeniz gereklidir.

htc 10

Htc 10 sim kart yuvası cihazın sağ tarafında üst bölümde yer almaktadır. Sim kart yuvası içinde sim kart bulunur, sim kart takma işlemi için ilk olarak sim kart tepsisini çıkartmanız gereklidir. Bunun için kutu içinden çıkan bir paratı yada bir ataçı kullanabilirsiniz. Sim kart aparatını resimdeki şekilde sim tepsisinde ki deliğe sokarak hafifçe bastırınız, sim kart yuvası boşa çıkacaktır, ardından tırnak yardımıyla yerinden çıkarınız.

Htc 10 sim takma

Htc 10 modeli Nano sim kart kullanmaktadır, cihaza kesilmiş sim kart takmayınız, uygun sim kartınız yoksa mobil operatörünüzden alabilirsiniz. Çıkarttığınız sim kart tepsisine sim kartı şekilde görüldüğü gibi, çipli yüzü yukarıya gelecek şekilde yerleştiriniz.

Htc 10 sim takma

Son olarak sim kart taktığınız sim kart tepsisini yerine uygun şekilde yerleştiriniz, eğer girmekte zorlanıyorsa, çıkarın ve sim kartın tam olarak oturduğundan emin olduktan sonra takınız. Htc 10 cihazınızı açarak, varsa sim şifrenizi girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.