MobilShift

Hotmail Outlook Hesap silme ve kapatma | Silme Linki

27.05.2016
49
Hotmail Outlook Hesap silme ve kapatma | Silme Linki

Hotmail, Microsoft, Live, Msn veya Outlook hesap silme işlemi nasıl yapılır? msn silmek istiyorum yada hesabımı iptal etmek istiyorum diyorsanız, var olan hesaplarınızı silmek için uygulamanız gereken yöntemler, basit ve sade olarak ve resimli olarak anlatılmaktadır. Hotmail, Outlook veya Msn hesaplarınızı kapatmak ve silmek için aşağıdaki anlatılanları uygulayın be hesaplarınızı hemen kapatın.

Microsoft hesaplarınızı kapatma

Outlook, Hotmail veya Msn gibi Microsoft hesaplarınızı kapatabilmeniz için ilk olarak hesabınızı doğrulamanız istenir. Bu işlem hesap ile ilgili yapmak istediğiniz her işlemde güvenlik olarak istenecektir. Verdiğiniz ikincil E-posta adresine gönderilen bir kodu ilgili alana girerek, doğrulama işleminizi yapınız.

hotmail-outlook-hesap-silme-1 hotmail-outlook-hesap-silme-2

Outlook, Hotmail veya Microsoft hesabınızı kapatma alanına geldiniz, burayı dikkatlice okuyunuz. Eğer bu hizmetler ile ilgili bir aboneliğiniz mevcutsa, kapatma işleminden etkilenecektir. Tüm bu açıklamaları dikkatli olarak okuduktan sonra “İleri” tuşuna basarak işleme devam ediniz.

hotmail-outlook-hesap-silme-3Karşınız hangi hizmetlerin devre dışı kalacağı ile ilgili bir uyarı gelecektir, bunları işaretlemeniz gereklidir. Bu işlemi yaptıktan sonra Hesabımı kapatmak üzere işaretle şeklindeki butona tıkladığınızda hesabınız kapatılmak üzere sisteme girer.

Hesabınızın kapatılması için 60 gün beklenir. Fikrinizi değiştirme ihtimaline karşı bu süre içinde hesabınız kapalı olmaz ve dilediğinizde hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Microsoft, Hotmail ve Outlook kapatma ve silme için ekranda hesabın tamamen kapatılacağı tarih size belirtilir. Bu süreye kadar hesabınıza giriş yapmamanız gerekmektedir, aksi halde işlem iptal olur.

Outlook, Hotmail ve msn hesabınızı kalıcı olarak kapatmak isterseniz, bu süre geçinceye kadar giriş yapmayın ve kullanmayın.

Hesap silme işlemini iptal etmek için, hesabınızda normal olarak bir oturum açma ve giriş işlemi yapmanız yeterlidir, hesap kapatma işlemi iptal edilecektir.

hotmail-outlook-hesap-silme-4

Hotmail, Outlook veya Msn hesaplarınızı kapatın

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahu dedi ki:

    isdemiyorum zamanımı harcamak

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.