MobilShift

Happn ve Charm Ne Demek

17.10.2017
237
Happn ve Charm Ne Demek

Son günlerin popüler uygulamalarından bir tanesi olan Happn ve Charm kavramlarını bu yazıda inceleyeceğiz. Kullanıcıların merak ettikleri Happn ve Charm Kelimeler Ne demek? Charm ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor?

Happn uygulamanın ismidir, Happn kelime anlamı ise, rastlamak anlamına gelmektedir. Bu uygulama ise insanları buluşturması ve karşılaştırması sebebiyle muhtemelen bu ismi almıştır.

Happn nedir?

Charm ve Happen Ne Demek; kelime anlamını söylediğimiz bu uygulama, İngilizce Happen kelimesinin kısaltması olarak konulmuştur. Happn Android ve İos sürümlerinde çalışan mobil uygulamalar sayesinde kullanılabilir. Happn uygulaması ile bir çok mekanda, aynı mekanı kullanmış kişiler ile irtibat kurmanı sağlayarak insanları buluşturmayı amaçlayan bir uygulamadır.

Happn uygulaması Pegi 18 kategorisinde yayımlanan bir uygulamadır, bu sebeple 18 yaşından küçükler için uygun değildir. (bknz: Pegi Nedir?)

Happn Uygulaması Nasıl Kullanılır?

İlk olarak uygulamayı indirmeniz ve Facebook hesabınız ile bağlamanız gerekiyor. Yani Happn kullanabilmek için bir Facebook hesabına sahip olmanız gerekmekte. Happn uygulamasının içidnen Facebook hesap bilgilerinizi girerek hesabınızı oluşturuyorsunuz.

charm nedir

Charm Ne Demek?

Bu uygulamada merak edilen bir kavramda Charm kavramıdır. Charm Nedir ve ne işe yarar? Charm Ne demek gibi soruları bir çok kullanıcı merak etmektedir.

Charm Kavramını şu şekilde açıklayabiliriz; bir mekanı senden daha önce ziyaret etmiş kişilerin profillerini görebilir ve bildirim alabilirsin. Ancak mesaj göndermek ve sohbet etmek için, Charm yollaman gerekli, bu uygulama içi satın alma ile gerçekleşiyor.

Yani Charm bir nevi arkadaşlık isteği gönderme demek, İngilizce manası ise çekicilik olan bu kelime, uygulama içinde, hoşlanılan ve arkadaşlık kurmak istenilen bir istek anlamına geliyor. Happn uygulamasında, profilde gördüğünüz kişiye göndermiş olduğunuz istekleri Charm göndermek suretiyle yapabiliyorsunuz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.