MobilShift

Happn nedir ne işe yarar | Nasıl kullanılır

27.12.2015
42
Happn nedir ne işe yarar | Nasıl kullanılır

Happn nedir nasıl kullanılır?

Happn son günlerde oldukça popüler olan bir sosyal bildirim uygulamasıdır diyebiliriz. Happn ile gittiğin mekanları daha önce ziyaret edenler hakkında bildirimler alırsın, daha önce bu mekanları ziyaret edenlerinde Happn uygulamasını kullanmış olması ve bu mekanları bildirmeleri şartıyla. Happn ile Facebook üzerinden kullanabilirsiniz, bu şekilde her zaman bildirimlerinizi görebilirsiniz.

Happn uygulamasına giriş

Happn uygulaması, Facebook üzerinden giriş yaparak, mobil telefonlara yüklenen bir uygulama ile çalışır, kendi başınıza bir hesap açmanıza olanak yoktur, yani Happn kullanabilmek için geçerli bir Facebook hesabınızda olmalıdır. Happn giriş yaptıktan sonra hemen bildirimleri almaya başlayabilirsiniz.

happn-nedir-nasıl-kullanılır

Happn uygulamasını kullanmak

Happn, giriş yaptıktan sonra birmekanda yolunun birileriyle kesişmesi gereklidir, aynı uygulamayı kullanan, iki farklı kişi, farklı zamanlarda, bu mekanda olduklarını görebilirler. Bu durumda, kişiyi beğenebilirsin, bu işlemi Kalp simgesine tıklayarak yapabilirsin, ama karşı taraf bunu göremez ve bu durum Facebook’ta paylaşılmaz. Ama aynı kişi, sizi beğenirse, bu iki kişi tarafından da aynı anda bu beğeni görünür.

Happn Charm yapma

Happn’da karşı tarafa bir bildirim göndermek ve onun görmesini sağlamak için, Charm göndermen gerekmektedir, Charm göndermek, bir krediye bedeldir, kredi ise farklı yollardan ve ücretli olarak edinilebilir. Charm gönderdikten sonra, karşı tarafta kabul ettiğinde bu durumada Crush olarak isimlendirilir. İşte bu durumda karşılıklı olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Happn uygulamasını indir

Happn Uygulamasını Mobil telefonlarınıza indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.