MobilShift

Happn hesap silme & Kapatma

12.03.2017
41
Happn hesap silme & Kapatma

Happn hesabı nasıl silinir, silme linki nerede bulamıyorum? Gerçekten de Happn hesabını silmek ve kapatmak zor mu? Evet Happn hesabınızı silmek istiyorsunuz ancak nasıl silebilirim konusunda yardıma ihtiyacınız var, o vakit sizlere nasıl Happn hesabınızı silerek kapatabilirsiniz anlatalım.

Happn hesabı online ortamda silinemeyen bir hesap türüdür. Happn hesabınızı silmek mümkün mü? Elbette, ancak Happn hesabınızı silmek için aşağıdaki yönergeleri uygulamanız gerekmekte.

Happn Hesap Silme İşlemi

Happn hesabınızı silmek için, iletişim merkezine ulaşarak hesabınızı silmek istediğinizi belirten bir bir mesaj atmanız gereklidir. Bu mesajın ardından size geri dönüş yapılarak hesabınızın silinmesi sağlanacaktır. Happn yardım merkezine ulaşarak hesabınızın silinmesini isteyebilirsiniz.

Happn hesabınıza giriş yaptıktan sonra, “Yardım” > “Bize ulaş” menülerini kullanarak ulaşacağınız talep formunu kullanmalısınız. İlk olarak talebinizi için bir konuyu açılır menüden seçtikten sonra, Happn hesabınızı silmek ve tamamen kapatmak istediğinizi belirten bir mesaj yazarak “Gönder” butonuna basarak iletiniz.

Happn Hesabınızı silmek için uygulamaya gidin

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.