MobilShift

Hakuna Live nedir?

19.04.2020
424
Hakuna Live nedir?

Hakuna Live nedir, canlı yayınlarla çoklu sohbetler yaparak; yeni insanlarla tanışmak ve ilgili sohbetlere tanık olarak çeşitli hediyeler kazanmak için geliştirilmiş yeni nesil bir sohbet uygulamasıdır.

Hakuna Live uygulamasının en önemli özelliklerinden bir tanesi çoklu yayın yapabilmektir. Birden fazla kişiyle aynı anda etkileşim içerisine girerek, canlı yayın yapabilirsiniz. Canlı yayına konuk alabilirsiniz daha fazla özelliğini keşfetmek tamamen size kalmış.

Hakuna Live Radyo Modu Nedir?

Radyo modu özelliği ise, Hakuna Live’ın canlı yayın yaparak radyo vericisi olarak kullanabileceğiniz en önemli ve beğenilen özelliklerinden birisidir.

Uygulamada kolayca Radyo moduna geçerek ya da video moduna geçerek hem canlı yayında video yayını yapabilirsiniz. Diğer yandan ise isterseniz hemen canlı radyo yayınla da geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca Radyo Modu sayesinde tüm arkadaşlarınız sizi dinleyebilir,  radyo canlı yayını için size sadece bir internet bağlantınızın olması yeterlidir.

Bunun dışında birbirinden eğlenceli sohbetleri katılabilirsiniz, herhangi  çevrimiçi olan kişiyi yayına alarak onları da yayını dahil edebilirsiniz yeni insanlar kazanarak tanışabilirsiniz ya da birçok sürpriz hediye de kazanabilirsiniz.

Bunun dışında canlı yayında yorum yapılarak daha sıkı bir etkileşim içine girmenize olanak sağlamaktadır. Yapılan yorumları paylaşabilirsiniz arkadaşlarınız da fenomenleri takip edebilirsiniz onları konuk alabilirsiniz ya da onlara konuk olabilirsiniz.

Hakuna Live hem Android hem IOS işletim sisteminde çalışan bir uygulamadır uygulama için Google Play’den ya da IOS Marketten uygulamayı indirerek ücretsiz olarak kullanabilirsiniz uygulama için küçük bir miktar bellek mikrofon ve kamera ya da erişim sağlanması gerekmektedir.

Aşağıdaki linkten Hakuna Live indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.movefastcompany.bora&hl=tr

https://apps.apple.com/us/app/hakuna-live-meet-and-chat/id1384325538

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.