MobilShift

Haahi Nedir nasıl kullanılır & Yayıncı Olma

24.03.2017
187
Haahi Nedir nasıl kullanılır & Yayıncı Olma

Haahi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Haahi yayıncı olup para kazanabileceğiniz, son günlerin popüler bir uygulamasıdır. Haahi, son günlerde karşımıza çıkan popüler uygulamalardan birisidir.

Haahi ile yapabilecekleriniz nelerdir ve nasıl kullanılır, şimdi size biraz bahsedelim, Haahi yerel olarak yıldız olmayı ve popüler olarak gelir elde etmeyi amaçlayan ve bu manada bir platform sunmaktadır.

Haahi aslında sadece kendinizi göstermek ve tanıtmak, site içerisinde de takip edilerek popüler olmayı ve gelir elde etmeyi amaçlamaktadır.

Haahi ile kendine güveniyor ve yıldız olduğunu yada olacağınız düşünüyorsan, ciddi manada gelir elde edebilirsiniz.

Haahi Nasıl Çalışır?

Haahi ile yerel yıldızlardan birisi olmak isterseniz ilk olarak bir hesap açman gereklidir, Google, Facebook veya Twitter hesaplarından birisi ile giriş yaparak hemen kaydolabilirsin, bu aşamadan sonra kendin bir yayın yapmak istersen yayıncı olman gereklidir.

Haahi yayıncısı olmak içinde “Yayıncı Ol” butonuna tıklaman yeterlidir.

Haahi yayıncı Olma

Haahi yayıncısı olmak için, bir form doldurmak ve gerekli onay sürecinden geçmen gerekmektedir. Haahi yayıncı formunda, kişisel yeteneklerin ile alakalı olarak kendinden bahsetmeli ve kendini en iyi tanıtan bir kaç resim yüklemelisiniz

Haahi Yayıncılık başvurusu

Haahi yayıncı başvuru formunda, isim ve bir e-posta adresi vermek gereklidir, daha sonra bir telefon numarası vermeniz gereklidir. Yeteneklerini seçeneklerden işaretledikten sonra, 3 tane fotoğraf yükleyerek, kişisel tanıtım bölümüne, kendin ile alakalı yeteneklerini ön plana çıkaran bir tanıtım yazısı yazarak onaya gönderebilirsiniz.

Başvuru tarihinden itibaren 2 hafta içinde, verdiğin e-posta adresine geri dönüş yapılacaktır, eğer 2 hafta içinde bir dönüş sağlanmaz ise, başvurunuz muhtemelen olumsuz sonuçlanmış anlamına gelir.

Haahi başvurusu ile alakalı olarak, sahip olman gereken bazı kriterler bulunur, bu kriterler, bir yeteneğe sahip olman, boş vakitlerinin olması ve iyi bir bilgisayara sahip olmak gelmektedir.

Bu özelliklere sahipsen ve keşfedilmeyi bekliyorsan hemen Haahi hesabını oluşturmalısın.

http://www.haahi.com/act/apply

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.