MobilShift

H Beam Kasa Nedir

21.09.2017
181
H Beam Kasa Nedir

H-Beam Kasa Teknolojisi Nedir? H-Beam nedir? LG Q6 kasası çelik mi, H-Beam Alüminyum kasa nasıl?  H harfi şekline benzerliğinden dolayı bu ismi almış, dayanıklı metalden yapılmış çelik bir kiriştir. Bir çok yapı ve metal çerçevelerde kullanılan bu teknoloji son olarak mobil cihazlarda kullanılmaya başlanmış durumda.

H-Beam kasa teknolojisi, ilk olarak Lg Q6 modeli ile kullanıcılara sunulmuştur, sağlamlık konusunda oldukça iddialı olan bu teknoloji aslında farklı sektörlerde kullanılan bir standarttır.

H-Beam, kelime anlamı olarak, H harfi şeklinde metal bir kiriş olarak kullanılan bir teknolojidir. Adını benzediği harften alan bu teknoloji dayanıklılık konusunda, düz kirişlere nazaran daha sağlam ve dayanıklıdır.

Bu teknoloji, bir çok farklı sektörde ve özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktayken, Lg son modeli Q6 modelinin kasasında bu teknolojiyi kullanarak, sağlam bir telefon üretmiş durumda.

h beam kirişi örneği

Lg yeni amiral gemisi, Q6 modeli bir çok yönden iddialı bir model ve en önemli özelliklerinden biriside Fullvision ekran teknolojisinden sonra, alüminyum H-Beam kasa kullanması olarak gösterilebilir.

lg H-Beam-kasa-nedir

Fullvision Ekran Nedir

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.