MobilShift

Google play store indir

16.08.2014
36
Google play store indir

Google play store indirin

Google play store  nedir ve ne işe yarar? Google play hesabı nedir, nasıl açılır tüm merak ettikleriniz ve Google play ile ilgili uygulamanız gerekenler. Google play store eskiden Android Market olarak hizmet veren ve Google tarafından ismi Google play Store olarak değiştirilen bir online uygulama indirebileceğiniz bir servistir. Google play store mağazasında yüzlerce kategori altında binlerce ücretli/ücretsiz uygulamaya ulaşabilir ve akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz. Google play Store’dan uygulama indirmenin tek şartı ise bir Google Hesabınızın olmasıdır. Google Hesabı nedir nasıl açılır yardım gerekiyorsa [highlight] Google play hesabı al [/highlight] isimli yardım dosyamızdan faydalanabilirsiniz.

Google play store indir

 [notification type=”notification_mark” ]Google Play Hesabı almam neden gerekiyor, Google hesabı olmadan Play Store’dan uygulama indiremezmiyim, Google Android Play indirmek ücretlimidir?  Google Play Hesabı alma hakkında dikkat etmeniz gerekenler.[/notification]

Google Play Store İndir sadece Google Play mağazasından değil farklı kaynaklardan da olabilir. Android cihaz kullanmak için mutlaka bir Google hesabı gerekli değildir, ancak Google Play Store indirmek için Google Hesabınızın olması şarttır. Google play harici uygulamaların nasıl yükleneceğini [highlight] Android market uygulama indirme [/highlight]  yazımızda bulabilirsiniz.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.