MobilShift

Google Duvar Kağıdı Uygulaması

08.10.2017
180
Google Duvar Kağıdı Uygulaması

Google Duvar Kağıdı Uygulaması kaliteli bir duvar kâğıdı uygulaması arıyorsanız, size tanıtacağımız güzel bir uygulama var, resmi olarak Google tarafından geliştirilmiş olan bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Bir telefonda olmazsa olmaz öğelerden bir tanesi de elbette duvar kâğıtlarıdır, telefonunuzu kişiselleştirme için gereken duvar kâğıtlarını bulmak can sıkıcı ve vakit alıcı olabilmektedir.

Bu ihtiyacı karşılamaya yönelik birçok uygulamayı marketlerde bulabilirsiniz, ancak işin içine Google girdiyse o zaman bu denemeye değer olabilmektedir. Size bahsedeceğimiz bu uygulama ise Google resmi uygulamasıdır.

Uygulama içinde, birbirinden güzel duvar kâğıtları yer almaktadır, uygulama içinden dilerseniz Google Earth koleksiyonundan resimler bile kullanabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Uygulaması Android Sürümü

Uygulama ile kilit ekranında farklı, ana ekranda farklı bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz, ancak bu özellik için Android 7.0 üstü bir işletim sistemi gerektirmektedir. Bunun dışındaki özelliklerini daha alt Android sürümlerinde kullanabilirsiniz.

google dubar kağıdı app

Google duvar kâğıdı uygulaması ile kullanabileceğiniz diğer bir özellik ise, bir kategori seçimi yaparak, duvar kâğıtlarınızı seçtiğiniz kategori ile alakalı olarak her gün yenilenmesidir.

Telefonlarında sürekli değişimler ve yenilenme isteyen kullanıcılar için faydalı olabilecek olan bu özellik Google Duvar kağıdı uygulamasında bulunmaktadır.

Google Duvar kâğıdı uygulamasında, dilerseniz kendi yerel resimlerinizi de kullanabilirsiniz, bunun için telefonunuzdaki depolama alanını kullanabilirsiniz.

Resmi Google Duvar kağıdı Uygulaması İndirme

Android için uygulamayı Google Play mağazasından indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kaydet

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.