MobilShift

Google Duo nedir

20.05.2016
141
Google Duo nedir

Google Duo nedir?

Google Duo nedir ve ne işe yarar nasıl indirebilirim? Android Google duo uygulamasını nasıl kullanabilirim? Google Duo bir videolu arama uygulamasıdır.

Google Duo normal bir videolu görüşme uygulamasından farklı olmak üzere, bir çok yeni özellik sunmaktadır. Google Duo ile internet bağlantınızın düşük olduğu noktalarda da rahatlıkla videolu görüşmeler yapabileceksiniz. Ayrıca Google Duo Wi-Fi ve Hücresel bağlantı, mobil veri arasında otomatik geçiş sağlayarak, kesintisiz videolu görüşme imkanı da sunmayı planlıyor.

Google Duo, içinde barındırdığı Knock Knock uygulaması ile gelen aramayı kabul etmeden önce kısa bir önizleme yapma imkanıda sunacak.

Google Duo İndirme

Google Duo ilk etapta Google Play mağazasından ön kayıt yaptırmak suretiyle talepler alınacak ve uygulama devreye alındığında, talep sırasına göre kullanıcıların telefonlarına yüklenecek.

Google Duo İos sürümüde hazırlanıyor, şu anda hizmette olmasada çok yakında hem Android hemde İos sürümlerine aiy uygulamalar mağazalarda kullanıcılara sunulmuş olacak.

Google Duo ön kayıt yaptırmak için gerekli olan bağlantı aşağıda verilmiştir.

google-duo-nedir

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.