MobilShift

Google Android Kamera özellikleri | Lens bulanıklığı

30.01.2017
41
Google Android Kamera özellikleri | Lens bulanıklığı

Google Kamera nedir, nasıl özellikleri var? Arka planı bulanık yapma özelliği ve Lens bulanıklığı özelliği var mı?  Resmi Google ekibi tarafından hazırlanmış bir uygulama Google Kamera bir çok yeni özellik sayesinde çok daha kaliteli resimler çekmenize olanak sağlıyor. Özellikle arka planı bulanık ve çektiğiniz objenin ön plan çıktığı resimler çekmek isterseniz Google kamera uygulamasını kullanabilirsiniz.

Google Kamera Nedir?

Google Kamera, akıllı telefonunuzdaki mevcut kameranızı kullanarak, farklı ve daha gelişmiş özellikler katarak sizin kullanımınıza sunan bir uygulamadır. Google Kamera resmi Google uygulamasıdır ve Google Play mağazasından indirilebilir.

google-kamera-nedir

Google Kamera – Lens Bulanıklığı

Google Kamera ile özellikle çektiğiniz resimlere derinlik katmak amacıyla “Lens bulanıklığı” özelliği sayesinde arka planı flu olan ve odaklandığınız objenin ön plana çıktığı, profesyonel makineyle çekilmiş hissi veren görüntüler çekmenize olanak sağlar.

lens-bulanıklığı-android

Lens Bulanıklığı Nedir?

Lens bulanıklığına örnek olan bu resimde odaklanan obje ön planda ve arka planı flu yani bulanık çıkmıştır, bu şekilde objenin bir derinlik kazanmasına sebep olarak dikkat çekici bir fotoğraf olmuştur.

Google Kamerayı Android İndirin

Google kamerayı aşağıdaki linkten Google Play mağazasından resmi Google mağazasından indirerek kullanabilirsiniz.

google-play-logosu

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.