MobilShift

Google Allo nedir ne işe yarar

20.05.2016
100
Google Allo nedir ne işe yarar

Google Allo nedir?

Google Allo nedir? Ne işe yarar, nasıl kullanılır, Google Allo yeni bir mesajlaşma uygulamasıdır. Google Allo ile yeni nesil bir mesajlaşma uygulaması, Resmi Google uygulaması olan Allo, son günlerde oldukça popüler olan mesajlaşma uygulamaları kategorisinde de söz sahibi olmak isteyen Google tarafından hazırlandı. Google Allo ile anlık mesajlaşma dışında, grup sohbetleri ve dosya paylaşaımlarıda yapabilirsiniz, konum atabilirsiniz.

Google Allo, şu anda Google Play mağazasında hem Android için indirilebilir, ayrıca Google Allo  İos sürümüde Apple Store üzerinde yayınlanmıştır. Google Allo uygulamasını bir an önce kullanabilmek için aşağıdaki bağlantıdan resmi Google Allo uygulamasını indirebilirsiniz.

google-allo-nedir-2

Google Allo ile yeni nesil bir mesajlaşma servisinde Google gücü ve yenilikleri yer alır. Sohbetlerinizde hareketli ve bir çok sticker, ve mesajlaşma içinde kullanabileceğiniz yeni özellikler yanında, Google Asistan ile bir çok sorunuza kolayca cevap alabiliyorsunuz. Ayrıca Whatsapp mesajlaşma servisinde yapabildiklerinizden daha fazlasını Google Allo ile yapabilirsiniz.

Örneğin yakınlarda yerini görmek istediğiniz restoranları sesli olarak asistan hizmeti ile, Google Allo uygulaması içinden erişebileceksiniz.

google-allo-nedir-1

Google Allo hem Android hemde İos için çok yakında mağazada yerini alacak, güncel gelişmelerden ve farklı hizmetlerden haberdar olmak için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

google-allo-nedir

Android Download

iOS Download

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.