MobilShift

Google Allo grup kurma

05.10.2016
182
Google Allo grup kurma

Google Allo grup nasıl kurulur?

Google tarafından hizmete sunulan yeni mesajlaşma uygulamasında grup nasıl kurulur? Google Allo’da grup kurma resimli anlatımını sizlere sunuyoruz. Google Allo grup oluşturmayımerak ediyorsanız cevabı yazımızda, yazımızı okuyarak Google Allo grup kurma hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Google Allo Grup Kurma işlemi

Google’ın yeni mesajlaşma uygulaması Allo’da grup nasıl kurulur? Google Allo, sadece mesajlaşma dışında bir çok işleve sahip bir uygulamadır, resim, video ve dosya paylaşımları dışında bir çok özelliği kullanabileceğiniz gibi grup sohbetlerinde yapabilirsiniz, Google Allo grup kurma nasıl yapılmaktadır.

Google Allo grup kurma için yapmanız gerekenler, uygulamayı açın ve ok ile işaretli sohbet ikonuna dokunun.

google-allo-grup-kurma-1

Burada bir kaç seçenek sunulur, Google Assistant, Gizli Sohbet ve Grup Sohbeti başlatma seçenekleri yer alır, Grup Sohbeti seçeneğine dokunalım ve kişileri eklemeye başlayalım.

google-allo-grup-kurma-2

Rehberimizde kayıtlı Google Allo kullanıcıları görüntülenir, kullanmayan varsa buradan davet edebilirsiniz, gruba eklemek istediklerinizi dokunarak gruba eklemeye başlayın.

google-allo-grup-kurma-3

Son olarak Google Allo grubumuza bir isim verin ve isteğe bağlı olarak bir simge seçin ve “Bitti” butonuna dokunarak grup oluşturma işlemini bitirebilirsiniz.

google-allo-grup-kurma-4

Google Allo Android ve İos indirme için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.