MobilShift

Google Allo Android

23.09.2016
47
Google Allo Android

Google Allo Android

Google Allo Nedir, ne zaman çıkıyor, uygulamayı nasıl ve nereden indirebilirim ve kurabilirim? Google Allo Android sürümünü indirmek için ve kayıt olmak için yapmamız gerekenler nelerdir? Google allo ile ilgili merak ettikleriniz ve Android sürümü indirme linki ile birlikte yazımızda bulabilirsiniz.

Google Allo nedir?

Google Allo mesajlaşma uygulaması hizmete girdi, artık Google kullanıcılarının merakla bekledikleri anlık sohbet ve mesajlaşma uygulaması android sürümü hizmete girdi. Bir çok yenilik ile birlikte hizmete sokulan Google Allo’ya hayran kalacaksınız. whatsapp kullanıcılarının çok iyi bildikleri ve kullandıkları uygulamaların dahagelişmiş özellikleri ile birlikte ir çok yeni özellikleri ile sizlere Google kalitesi ile sunuluyor. Google allouygulamasını Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google Allo Android sürümünü kullanmaya başlamak için Google Play mağazasından ücretsiz olarak indirerek kısa bir kayıt işleminden sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Google Allo kayıt işlemlerioldukça basit ve kısa sürede yapılır ve uygulama kullanmaya hazır hale gelir.

Google  Allo ile ilgili daha fazla bilgi için Google allo nedir?

Google allo Kayıt olma

Google allo uygulamasına nasıl kayıt olacaksınız kısaca anlatalım, yazımızın en altında verdiğimiz indirme linkinden Google Allo Android uygulama linkinden uygulamayı cep telefonunuza indiriyorsunuz ve uygulamayı açıyorsunuz.

 google-allo-kayit-olma-2

Cep telefonunuzun numarasını girdikten sonra ise bir onay mesajı gelecek, bu mesaj zaten otomatikolarak Google Allo alanına yapıştırılır, ancak böyle olmazsa, Sms bölümünden gelen kodu alana girin ve diğer işlemlere devam edin.

google-allo-kayit-olma-1

Bir profil resmi seçin veya bu adımı atlayın Google Allo cep telefonunuza kurulmuş olacaktır. Artıl Google Allo yeniliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Allo Android indirmek için Google Play mapazasına uğrayın.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.