MobilShift

Go launcher Türkçe nasıl yapılır

26.08.2015
34
Go launcher Türkçe nasıl yapılır

Go launcher Türkçe nasıl yapılır?

Go launcher Türkçe yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim? Go launcher uygulamasının Türkçe sürümü var mı? Go launcher Türkçe yaması var mı? Go launcher kullanıcıları için hazırlanmış olan bir yama var mı ve nereden yapabilirim? Go launcher Türkçeleştirme işlemi yapımı ve uygulama yükleme linkleri aşağıda verilmiştir.

Go launcher için Türkçe yama uygulaması

Go launcher, Android telefonlar için hazırlanmış olan bir, başlatma ve telefon yönetim arayüzü uygulamasıdır. Go launcher, alnında oldukça başarılı ve popüler olan bir uygulama olduğundan, birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Go launcher, varsayılan olarak İngilizce dilinde kurulur, Türk kullanıcıları için daha sonra bu uygulamaya bir yama uygulaması yazılarak, Türkçe haline getirilmiştir. Go launcher uygulamasını Türkçe olarak kullanmak isterseniz, bu yamayı yüklemeniz gerekmektedir.Go launcher Türkçe yamayı kullanabilmeniz için, Go launcher uygulamasının orjinalinin cihazınızda yüklü olması gerekmektedir.

İlk olarak Go launcher uygulamasını yükleyin, bu uygulama ücretsizdir ve Android işletim sistemi olan her marka ve modelde çalışır. Go launcher ana uygulamasını yükledikten sonra Türkçe yamasını yükleyiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.