MobilShift

Gmailde gönderilen e-posta geri alma

03.07.2015
86
Gmailde gönderilen e-posta geri alma

Gmail hesabınızda, gönderilen e-posta nasıl geri alınır? Gmail e-posta geri alma işlemi nasıl yapılır? Gmail e-posta geri almak mümkün müdür? Gmail e-posta servisi geri alma servisi ile gönderilen e-postaları geri alma mümkündür.

Gmail e-posta gönderildikten sonra, geri alınması mümkündür, Gmail e-posta gönderildikten sonra, belirli bir süre içine vazgeçebilmeniz için süre tanır, bu süre içinde gönderdiğiniz e-postanızı geri alabilirsiniz. Bunun için “Göndermeyi geri al” özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir, bu özelliği etkinleştirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gmail E-posta geri almayı etkinleştirme için Ayarlar menüsündeki “Geri almayı etkinleştir” seçeneğini işaretlemeniz ve burada geri alma için saniye cinsinden zaman girmeniz gereklidir. Bu süre sizin mailinizi gönderdikten sonra vazgeçmek için gereken zamanınızdır.

Gmail e-postalarınızı gönderdikten sonra geri alma işlemi nasıl yapılır?

Gmail’de geri alma işlemini yapmak için, öncelikle bir e-posta göndermeniz gereklidir, bir e-posta gönderildiğinde ekranda bir “Geri al” yazısı görünür. Bu yazıya tıklayarak gönderme işlemini geri alabilirsiniz.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.