MobilShift

Gmail ve Outlook ile kayıt olduğunuz siteleri ve servisleri bulun

21.04.2017
7
Gmail ve Outlook ile kayıt olduğunuz siteleri ve servisleri bulun

Zamanında birçok siteye, foruma veya hizmete kayıt oldunuz. Üzerinden zaman geçtikçe belki unuttunuz ve hatırlamıyorsunuz. Peki size Gmail ve Outlook hesapları ile kayıt olduğunu tüm siteleri görebileceğinizi söylesek ne derdiniz.

Mesela, Gmail hesabım ile kayıt olduğum siteler hangileriydi? Bu siteleri unuttum, nasıl araştırabilir ve bulabilirim diye düşünüyor ve çözüm bulamıyorsanız, size iyi haberlerim var.

Artık tam size göre bir hizmet bulunuyor. Gmail hesabınızı kullanarak, farklı farklı sitelere kayıt oldunuz ama üzerinden de zaman geçti ve artık hatırlamıyorsunuz, o zaman size unuttuğunuz o site ve servisleri bulmanıza yardımcı olacak bir hizmetten bahsedeceğim.

Bu servis ile Gmail hesabınıza ait bir e-posta adresinizi girdikten sonra, size bu e-posta adresi ile kayıt olduğunuz tüm servisleri ve sitelerin bir listesini veriyor. Bundan sonra yapmanız gereken şey ise, o siteye giderek eğer kullanmıyorsanız hesabınızı silmek ve kapatmak.

Servise giderek, sorgulamak istediğiniz Gmail adresini yazarak gerekli izinleri vermeniz gerekiyor, bu sebeple istediğiniz bir Gmail hesabını sorgulamanız mümkün değil, sadece size ait ve erişiminizin olduğu Gmail hesaplarınızı bu serviste kullanmanız mümkün.

Site:https://app.deseat.me/

Gerekli erişim izinlerini verdikten sonra kullanabilirsiniz.

outlook ile kayıt

Servise giriş yapmak için tıklayınız

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!