MobilShift

Gmail E-posta Hesabı Nasıl Alınır

05.10.2015
39

Gmail ‘e nasıl kaydolabilirim. Google mail kaydol, aç, adım adım ve resimli internetteki en detaylı kaynaktır.

Gmail E-posta Hesabı Nasıl Alınır

Gmail E-posta hesabı almak için yapılması gerekenler nelerdir? Gmail kaydolma ve hesap alma için, kayıt sayfasından, online bir formu doldurmak ve bir kullanıcı adı seçtikten sonra hesap şifrenizi belirlemeniz yeterlidir.

Gmail hesap oluşturma işlemleri sırasında, cep telefonu bilgisi vermeniz zorunludur, bu işlem hesap güvenliğiniz için gereklidir ve zorunludur.Aşağıda yer alan kayıt formunda yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurun ve hesaba bu şekilde kaydolun, seçtiğiniz kullanıcı adınız ile bir gmail uzantılı hesaba sahip olursunuz.

Gmail E-posta Hesabı Oluşturma

Kayıt sayfasında, karşınız bir form gelecektir, bu formda bazı bilgiler yer almaktadır, bazı kişisel bilgiler ve hesap oluşturma esanasında kullanılacak olan bilgiler de dahil olmak üzere, bu bilgileri doldurmanız yeterli gelecektir.

Gmail Hesap Oluşturma formunda ilk olarak ad ve soyad bilgisi vermeniz gereklidir. Ardından Gmail uzantılı bir e-posta için bir kullanıcı adı seçimi yapmanız gereklidir. Gmail kullanıcı adınız benzersiz olmalıdır yani daha önce başkası tarafından alınmamış olmalıdır.

Gmail e-posta hesabı oluşturuken, hesabınız için geçerli bir şifre belirlemeniz de gereklidir. Gmaiş şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı ve hem harf (Bir büyük ) hemde rakam içermelidir. Bu şekilde hesabınızın güvenliği üst seviyede olacaktır.

Gmail hesap şifrenizi belirlerkeni kolay ve tahmin edilecek şifre belirlemeyiniz, gerekirse, şifreniz içinde özel karakterlerde kullanabilirsiniz. Bu durumda şifrenizin ele geçirilmesi oldukça zor olacaktır.

Formda daha sonra diğer alanları doldurunuz, bu bilgiler doğum tarihi, cinsiyet ve cep telefonu bilgisidir, bu bilgileri de doldurduktan sonra, hesabınız kullanılmaya hazır hale gelecektir.

 

gmail hesabı alma formu

Gmail E-posta Hesabı Alma Formu

ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.