MobilShift

Froot Nedir Güvenilir mi ve Şikayet

12.02.2019
60
Froot Nedir Güvenilir mi ve Şikayet

thefroot.com Nedir?

Froot nedir?  Ya da thefroot.com, son günlerde reklamlarla karşımıza çıkan yeni bir oluşum ama güvenilir mi? Ya da Froot hakkında yapılan şikayetler nelerdir?

Froot Nedir?

Froot, thefroot.com sitesi üzerinden ve mobil uygulamalar aracılığı ile kullanılan bir uygulamadır. Aylık 15 TL abonelik bedeli ve 5TL yatırarak çekilişlere katılma hakkı veren, birçok ürünü ucuza verdiğini idda eden bir site ve uygulama.

froot nedir, güvenilir mi?

Froot nedir

Froot resmi sitesini incelediğimizde, kurallar sayfasında birçok kural ve sistemin nasıl çalıştığına dair kural mevcuttur.

Bu sistemin bir piyango olmadığı ve sadece birçok ürünü piyasa fiyatının altına verdiğini yani ucuza verdiğini söyleyen bir oluşum.

Bu durumda birçok kullanıcının aklına gelen ilk soru elbette, Froot güvenli mi?

Froot Güvenilir mi?

Elbette, bu tarz oluşumlar, zaman içinde denendi ve şimdiye kadar bu tarz bir çok sistem denendi. Her ne kadar 5 TL’ye İphone X sahibi oldu gibi iddialı reklamlar ile tanıtılsa da hemen inanmak elbette mümkün değil.

Froot güvenilir mi, sorusunun cevabına gelirsek, ayda 15 TL gibi bir rakam ile pahalı bir ürün sahibi olmak pek mümkün değil, piyasa koşullarında bakıldığında, sistemin işleyebilmesi için bunun zaten mümkün olmaması gerekiyor.

Sisteme kayıt olan kullanıcılar elbette, 5TL’ye iPhone X kazanacak olan kişinin kendisi olduğunu umarak kayı toluyor ve bu bedeli ödüyor. Ama he kullanıcının bu şansı yakalaması da imkansız.

Yeni sistem muhtemelen bir kaç kişiye bu imkanı sunuyor olabilir ama, hiç bir şekilde, herkesin kazanacağını zaten garanti etmiyor.

Muhtemelen bir çekiliş yapıyor ve çekilişe katılanlardan zaten hediye edeceği ürünün ücretini fazlasıyla çıkarıyor. Bu durm kazanan kişinin siz olmanız durumunda sorun teşkil etmeyecektir, ancak dediğimiz gibi, katılımcıların sayısının fazla olması, kazanma ihtimalini epey düşürüyor.

Froot Şikayet

Şuan için Froot ile ilgili fazla bir şikayet bulunmuyor, ancak sistemin duyulması ve yaygınlaşması ile birlikte bazı şikayetlerinde geleceği bekleniyor.

Eğer denemek isterseniz, sisteme kayıt olmanız gerekiyor ve denilen ücreti aylık 15 TL’yi yatırmanız ve 5 TL vererek çekilişlere katılmanız gerekiyor.

Daha detaylı bilgiyi https://thefroot.com/tr/about/rules adresinden edinebilir ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.