MobilShift

Foursquare Swarm kaydol | Hesap aç

03.04.2015
8
Foursquare Swarm kaydol | Hesap aç

Foursquare nedir, ne işe yarar? Foursquare nasıl kayıt olabilirim, kayıt ücretli midir? Türkçe Foursquare nasıl kaydolabilirim, nasıl kullanacağım. Foursquare kaydolma ve üye olma ile ilgili tüm öğrenmek istedikleriniz.

Foursquare nedir?

Foursquare Swarm, mekanlara rezerv yaptırmaya, yeni mekanları görme ve hakkında fikir almaya yarayan, coğrafi tabanlı bir sosyal medya hesaplarından birisidir. Mekanları ve burada olanları Foursquare üzerinden takip edebilirsiniz. Rezervasyon yapabilir, harita üzerinde konumuna bakabilir ve daha önce giden arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Dilerseniz yorum bırakabilirsiniz. Peki Foursquare uygulamasını nasıl kullanacağım.

Basit bir kayıt formunu doldurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Foursquare Swarm’a nasıl kaydolabilirim

Foursquare ve Swarm hesabına giriş oldukça kolaydır, Foursquare kaydolma ve giriş için 3 seçenek bulunur. Google veya Facebook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Bu seçenekler dışında e-posta ile kaydolabilirsiniz.
Facebook veya Gmail hesabınız ile giriş yapmak isterseniz bir kayıt işlemi gerekmez. Kayıt Ol butonu altında bulunan  Facebook ile kaydolun ” veya “Sign up with Google” seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Foursquare E-Posta ile kaydolma

Foursquare kaydolma seçenekleri içinde diğer bir yöntem ise E-posta ile kaydolmaktır. Bu seçenek ile online bir form ile Foursquare hesabına kaydolmanıza olanak sunar. Daha sonra kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi ile giriş yapabilirsiniz.

Foursquare kaydolmak için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. seyis dedi ki:

    Bu iyi bir özellik

  2. Hatice sıla dedi ki:

    swarm açmak.

  3. yiğitcan sönmez dedi ki:

    süper bir şey

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!