MobilShift

Foursquare Swarm hesap silme

03.04.2015
34
Foursquare Swarm hesap silme

Swarm hesabı nasıl silinir? Swarm hesap silme işlemi nasıl yapılır? Foursquare veya yeni ismiyle Swarm hesabınızı silmek mi istiyorsunuz, gizlilik endişeniz mi var, yada özel hayatınıza çok fazla girildiğini mi düşünüyorsunuz? O zaman Foursquare Swarm hesabınızı kolayca silebilirsiniz. Bu yazıda hesap silme işlemi anlatılacaktır.

Mobil telefon uygulaması olan Swarm kullanmak için hesap açmak gereklidir. Ancak hesap silmek istendiğinde nasıl yapılacağı konusunda yardım gerekebilir. Bir çok işlem artık mobil telefondan yapıldığı için kullanıcılarımızda kullanmadıkları Swarm hesaplarını cep telefonlarından silebilirler.

Foursquare Swarm hesap silme

Foursquare Swarm için hesap silme ayarlar içinde Gizlilik bölümünde bulunur. Hesabınızı silmek için Ayarlar bölümüne gelin.

Foursquare-Swarm-hesap-sil

Ayarlar bölümünden Gizlilik Ayarları linkine tıklayın.

Foursquare-Swarm-hesap-sil-2

Buradan hesabınızı silebilirsiniz.

Son olarak hesabınızı neden silmek istediğinizi işaretleyebileceğiniz bir sayfa gelecektir, bunu da doldurarak hesabınızı silebilirsiniz.

Eğer Foursquare hesabınıza üye olmadan bir Facebook hesabı ile giriş yaparak kullanıyorsanız, bir şifre oluştur linkine tıklayarak yeni bir şifre edinebilmek için E-posta adresinize gelen bağlantıyı kullanmak durumundasınız.

Android veya IOS uygulamadan Swarm hesabı silme nasıl yapılır?

Swarm uygulaması Android ve IOS üzerinde çalışması için sürümleri üretilmiş bir uygulamadır. Swarm hesabınız ile uygulamayı indirmek suretiyle telefondan kullanabilirsiniz. Ancak iş Swarm hesabını telefondan silmeye gelince biraz değişiyor.

Swarm mobil cihazlardan hesap silme işlemine izin vermiyor. Bu yüzden Swarm hesabınızı web üzerinden silmeniz gerekmektedir. Yani Swarm hesabınızı mobil uygulamadan silmeniz henüz mümkün olmamaktadır.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.