MobilShift

Foursquare Hesap silme & kapatma | Hesap silme linki

31.05.2016
41
Foursquare Hesap silme & kapatma | Hesap silme linki

Foursquare hesap silme linki nerede? Foursquare uygulamasında hesap kapatmak ve kalıcı olarak silmek çok kolay ve bsait bir şekilde yapılabilir, Foursquare hesabınızı silmek için aşağıdaki resimli anlatımımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Foursquare hesap kapatma için yardıma ihtiyacınız varsa, hesap kapatmanın en kolay yolu nasıldır ve en hızlı Foursquare hesabını silmek için yapılması gerekenler, sizlere anlatılmaktadır. Bu yazımızda, hem resimli anlatım ve Foursquare hesap silme sayfasına direkt linki sayfamızın en altında bulabilirsiniz.

Foursquare Hesabını Kapatma

Varolan hesabınızı silmek ve tamamen kapatmak için, hesabınıza giriş yapınız. Foursquare hesabınıza giriş için gerekli olan erişim bilgilerine sahip olmalısınız. Foursquare hesap girişi için gerekli olan kullanıcı adı ve şifreye sahip olmalısınız, eğer şifrenizi hatırlamıyorsanız, şifremi unuttum ile yeni bir şifre edinerek, hesabınızda oturum açmalısınız.
Foursquare’da hesabınıza erişim sağlamadan hesabınızı silmeniz mümkün değildir.

Foursquare Hesap Kapatma linki

Foursquare hesap kapatma için, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gideceğiniz sayfadan, sadece kapatmak için bir neden seçiniz, sayfanın İngilizce olması sizin için sorun teşkil etmeyecektir. Foursquare Hesap kapatma sayfasında, başında kutucuk olan sebeplerden “Other” seçeneğini işaretleyerek “Delete Account” yazan kırmızı butona tıklayarak hesabınızı kapatma işleminizi başlatın.

Foursquare hesap kapatma işleminde sizden bir kez daha şifrenizi girmeniz istenecektir, açılır pencere ile gelen kutucuğa Foursquare mevcut şifrenizi yazın ve “Confirm” butonuna tıklayınız.

Son kez sizden hesabınızı kapatmak için emin olup olmadığınız istenir, eğer hesabınızı kapatma konusunda devam etmek ve hesap silme işlemini tamamlamak için “Tamam” butonuna basarak Foursquare hesap silme işlemini tamamlamış olursunuz.

Foursquare Hesap kapatmak için resmi sayfaya ulaşmak için tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.