MobilShift

Foursquare Hesap Açma

19.10.2016
68
Foursquare Hesap Açma

Foursquare hesabı nasıl açılır? Foursquare hesap açma işlemlerinizi aşağıdaki yönergelere göre kolayca yapabilirsiniz.  Dünya üzerinde online olarak mekanları aramanıza olanak sağlayan bir sistemdir. Yemek, alışveriş ve yeni mekanları Foursquare ile bulabilirsiniz. Foursquare kullanmak için bir hesap açmanız gerekmektedir.

Foursquare için hesap açma için aşağıdaki formda görülen seçenekleri kullanarak kayıt olabilirsiniz. “Facebook ile kaydolun” “Google ile kaydol” seçeneklerinden birisini kullanarak, Foursquare kayıt işlemi yapabilirsiniz.

Facebook ile Foursquare kaydolma işlemi nasıl yapılır?

Bu işlem var olan Facebook hesabınıza ait bilgileri kullanarak Foursquare hesabı açmanıza imkan sunan bir özelliktir. Facebook hesabınızda oturum açtıktan sonra Foursquare için “Facebook ile kaydol” butonuna tıklayın. Karşınıza Facebook bilgileri gelecektir. Burada sizden hesabınızın Foursquare hesabınıza bağlanmak için izin isteyen bir ekran gelecektir. Gerekli izinleri verdikten sonra Foursquare hesabınıza giriş yapmış olursunuz.

Google ile Foursquare kaydolma işlemi.

Google ile Foursquare hesabınıza giriş yapmak için Google hesabına sahip olmanız gerekir. Google veya Gmail hesabı ile hesaba giriş yapmak için “Google ile kaydol” butonuna basın, ekranda Google hesabınıza giriş yapmanızı isteyen bir alan gelecektir. Bu alana Google veya Gmail hesap bilgilerinizi girerek giriş yapın.

Google Foursquare hesabına gerekli izinleri isteyecektir. Gerekli izinleri verdikten sonra Foursquare hesap giriş işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Bu seçenekler size uygun değilse, bir e-posta hesabı ile kayıt olabilirsiniz. Bunun için ekstradan bir form doldurmanız gerekmektedir. Bu formda bazı temel bilgiler yer alır bu bilgileri doldurmalısınız.

Foursquare hesap açma işlemi

Foursquare hesabı açmak için size ait geçerli bir e-posta hesabınız olması gereklidir. Daha sonra yazı altında yer alan Foursquare hesap açma linkinden kayıt sayfasına giderek aşağıdaki yönergeleri uygulayınız.

  • Bu alana e-posta adresinizi girin,
  • Yanında yer alan şifre bölümüne bir şifre yazın,
  • İsim ve soy isim bilginizi de girin,
  • Doğum tarihinizi açılır menüden seçin,
  • Cinsiyet bilginizi işaretleyin,
  • İsteğe bağlı olarak bir profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz
  • Kaydol butonuna basın,

Bu şekilde Foursquare hesap açma işlemi tamamlanmış olur. Artık kullanıcı adı ve şifreniz ile Foursquare hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Foursquare isim değişikliği ile Swarm olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Aşağıdaki bağlantıdan Swarm hesabınızı oluşturmak için gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Facebook | Google | E-Posta ile Swarm Giriş Nasıl Yapılır

https://tr.foursquare.com/

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.