MobilShift

Flash destekli hızlı ve güvenli Android tarayıcı | Puffin Browser

17.08.2015
194
Flash destekli hızlı ve güvenli  Android tarayıcı | Puffin Browser

Flash destekli hızlı ve güvenli  Android tarayıcı

Puffin Browser nedir? En hızlı android tarayıcı hangisi, hızlı telefon tarayıcıları hangileri, Puffin Browser özellikleri nelerdir? hızlı ve flash desteği olan tarayıcı markası hangisi? Hızlı tarayıcılardan en güncel olanı hangisi, en iyi ve hızlı tarayıcı uygulaması hangisidir? Puffin Browser en hızlı tarayıcımıdır gerçekten? En hızlı mobil tarayıcılar hangileri?

Puffin Browser nedir?

Bu tarayıcı bir çok kullanıcı tarafından, beğenilen, hızlı ve etkili bulunan bir tarayıcıdır, Puffin Browser içinde yerleşik olarak Flash desteği vardır ve Flash tabanlı tüm uygulamaları kolaylıkla açabilir. Diğer tarayıcılar içinde en hızlı olduğunu yaklaşık 6 kat iddia etmektedir, bukadar hılzı olup olmadığına tabiki siz kullanıcılar karar vereceksiniz. Bu sebeple eğer hala kullanmadıysanız, Puffin Browser’i kullanarak deneyim sahibi olmanızı önerebiliriz.

puffin-browser-nedir

Puffin Browser avantajları neledir?

Bunun dışında, veri trafiği güvenliği sağlamaktadır, bulut Koruma ile Puffin uygulaması üzerinden yapılan tüm işlemler ve internet gezileri ve aynı zamanda Puffin sunucusuna yapılan tüm trafik şifrelenmiştir.Bu durum internette kötü niyetli kişiler ve bilgisayar korsanlarına kaşı korumalıdır. Örneğin güvenli olmayan bir WiFi kullanırsanız, güvenliğiniz tehliye girmez ve güvenle kullanabilirsiniz.

Bant genişliğinizi tasarruf edebilirsiniz. Puffin web verilerini cihazınıza aktarmak için özel bir sıkıştırma algoritması kullanır ve bant genişliğinizin normal web tarama üzerinde %90’ına yakın tasarruf eder. (Lütfen internet üzrinden yayınlanan Flash içerik veya videoların normal kullanımdan daha fazla bant genişliği gerektirdiğini unutmayın.)

Puffin Browser Özellikleri:

☆ İnanılmaz sayfa yüklemesi ve oluşturma hızı
☆ Adobe Flash desteği (Android 4.4+’da da çalışır)
☆ Buluta indiirme (dosya başı 1G’ye kadar)
☆ Flash videolar ve oyunlar için tiyatro modu
☆ Sanal dokunmatik fare ve oyun tablası
☆ Eklenti fonksiyonları (Pocket, Evernote, Facebook, çevirme ve fazlası)
☆ Araç çubuğu vey an çubuk için renkli tema
☆ Tam web deneyimi (masaüstü ve mobil görünüm)
☆ Gizli sekmesi: app Auto-temiz tarama faaliyetler

 

Puffin Android tarayıcıyı indirin

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.