MobilShift

Firefox kayıtlı şifreleri silme

08.12.2015
41
Firefox kayıtlı şifreleri silme

Mozilla Firefox’un oturum açtığınız internet sitelerine ait şifreleri saklama özelliği bulunur. Dilerseniz bu özelliği aktfi ederek kullanabilirsiniz. Dilerseniz “hatırlama seçeneği”ni kullanabilirsiniz. Firefox kayıtlı şifreleri görmek ve bunları silmek gerekebilir. Bu durumda aşağıdaki bir kaç adımlık işlemi uygulayabilirsiniz.

Firefox Kayıtlı Şifreleri Silmek

Mozilla Firefox içindeki kayıtlı şifrelerinizi silmek mi istiyorsunuz, yapmanız gerekenler aşağıda anlatılmaktadır. Firefox’ta girdiğiniz ve oturum açtığınız şifre veya parolaları silmek için basit bir kaç işlem yapmanız yeterlidir. Bu işlemlerde aşağıda detaylı olarak anlatılmaktadır.

Mozilla Kayıtlı şifre silme işlemi

Öncelikle Firefox programını açın ve en üstteki menü çubuğundan, “Araçlar”a tıklayın ve açılan menüden “seçenekler”e tıklayın, yapılması gereken işlem resimde görülmektedir.
Firefox kayıtlı şifreleri silme-1

Sol taraftan “Güvenlik” sekmesine tıklayın ve sağ tarafa gelen ayarlar kısmından “Kayıtlı Parolalar” seçeneğine tıklayın.

Firefox kayıtlı şifreleri silme-2

Burada kayıtlı tüm şifreleriniz bulunur, buradan şifre veya kullanıcı isimlerinizi görebilirsiniz. Dilerseniz Tümünü buradan kaldırarak silebilirsiniz.

Firefox kayıtlı şifreleri silme-3

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.