MobilShift

Fink Görüntülü Sohbet Uygulaması Hesap aç

11.04.2022
106
Fink Görüntülü Sohbet Uygulaması Hesap aç

Fink görüntülü sohbet uygulaması nedir, ne işe yarar? Fink uygulamasında hesap açma ve kaydolma nasıl yapılır? Türkiye’nin yeni sohbet uygulaması Fink nedir, ne işe yarar ve nasıl kullanılır? Fink hesap açma ve giriş yapma seçenekleri ile yazımızda gerekli bilgiyi bulabilirsiniz.

Fink Nedir ve Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

Fink yeni nesil bir görüntülü sohbet uygulamasıdır. Fink uygulamasını kullanmak için bir kayıt işlemi gerekmektedir. Fink uygulamasına giriş yaptığınızda, cinsiyetinize göre eşleşmeler ile görüntülü sohbet etmeniz ve yeni arkadaşlıklar kurmanız mümkündür. Fink hesabınıza giriş yapmadan önce ücretsiz olarak kayıt olabiliyorsunuz. Daha sonra uygulama içinde satın alma opsiyonları bulunuyor.

Fink Hesap Açma ve Kaydolma

Fink hesap açma işlemi ücretsizdir ve sadece  bir kaç dakika içinde gerçekleşir. Dilerseniz Cep telefonu seçeneği ile ya da Google, Facebook seçeneklerinden birisi ile hesap açabilirsiniz.

Fink hesap açmak için yapmanız gereken ilk adım uygulamayı Google Play veya App Store üzerinden cep telefonunuza indirmektir. Daha sonra Fink hesap açmak için aşağıda anlatılan kısa işlemleri tamamlamanız gerekmektedir.

Fink Hesabı Nasıl Açılır?

İlk olarak uygulamayı indirip açın, karşınıza çıkan ilk adımda hesabınızı açmak için hangi seçeneği kullanacağınızı seçin.

İsterseniz Cep telefonu numaranız veya Google, Facebook hesaplarınız varsa Fink görüntülü sohbet için kulanabilirsiniz. 

fink hesap açma nasıl olur

Fink hesap açmak için daha sonra doğum tarihi bilgisini ve cinsiyetinizi seçin ve ardından gizlilik sözleşmesini onaylayın.

Ardından hemen başla butonuna dokunun. Fink hesap açma ve kaydolma işleminiz tamamlanmış olacaktır. Fink görüntülü sohbet ile hesap açmak bu kadar kolay ve hızlı bir işlemdir.

fink kaydol

Uygulamada hesap açtıktan sonra, elbette görüntülü sohbet etmek için kamera ve mikrofona erişim izni vermeniz gerekmektedir. Gerekli izinleri verdikten sonra artık eşleşmeler yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.