MobilShift

Facetime Ücretli mi

14.01.2017
5
Facetime Ücretli mi

Facetime, İos platformunda çalışan ve yüz yüze yani görüntülü konuşmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Merak edilen nokta ise bu uygulamayı kullanmak ücretli mi?

Facetime sadece Apple İos ile çalışan cihazlarda çalışan bir görüntülü görüşme uygulamasıdır.  İphone, İpad gibi cihazlarda çalışır. Peki Facetime için bir ücret ödeyecek miyim?

İos Facetime kullanımı ile ilgili olarak genel bilgilere ve ödeyeceğiniz ücret olup olmayacağına dair bilgiler verilecektir.

Facetime Nedir Nasıl Kullanılır?

İos ile çalışan akıllı telefonlarda İphone ve İpad gibi cihazlarda, bir internet bağlantısı üzerinden, Wifi yada hücresel veri yani mobil veri kullanılarak çalışan ve rehberinizdeki kişiler ile görüntülü olarak konuşabileceğiniz özellikler sunan bir uygulamadır.

Facetime uygulaması ios sistemlerine yerleşik olarak kurulmuştur ve herhangi bir yerden indirme yada kurma işlemi de yapılması gerekmez. İphone gibi Facetime bulunan sistemler ile çalışan cihazlarda sadece kullanıma açmanız yani etkinleştirmeniz yeterlidir.

Facetime uygulamasını etkinleştirmek için;

Ayarlar > Facetime > Facetime’la Apple kimliğini kullan’a dokunarak ardından Apple kimlik bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Facetime Ücretli mi?

Artık Facetime uygulamasını kullanabilirsiniz, Facetime kullanmak için sadece bir Wifi yada mobil veri üzerinden bir internet bağlantısı gerekmektedir, Facetime tamamen ücretsiz bir uygulamadır, anlattıklarımız dışında bir ücret yada farklı bir ödeme talep etmez.

sonuç olarak Facetime uygulamasını gönül rahatlığı ile mobil cihazınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.
error: Content is protected !!