MobilShift

Facetime Ücretli mi

14.01.2017
37
Facetime Ücretli mi

iPhone Facetime ücretli mi? Facetime kullanıcıları için bir ücret yansır mı merak edenler için Facetime uygulamasını kullanmak için bir bedel ödemeleri gerekiyor mu?

Facetime, iOS platformunda çalışan ve yüz yüze yani görüntülü konuşmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Merak edilen nokta ise bu uygulamayı kullanmak ücretli mi?

Facetime sadece Apple iOS ile çalışan cihazlarda çalışan bir görüntülü görüşme uygulamasıdır.  iPhone, iPad gibi cihazlarda çalışır. Peki Facetime için bir ücret ödeyecek miyim?

iOS Facetime kullanımı ile ilgili olarak genel bilgilere ve ödeyeceğiniz ücret olup olmayacağına dair bilgiler verilecektir.

Facetime Nedir Nasıl Kullanılır?

iOS ile çalışan akıllı telefonlarda iPhone ve iPad gibi cihazlarda, bir internet bağlantısı üzerinden, Wi-Fi yada hücresel veri yani mobil veri kullanılarak çalışan ve rehberinizdeki kişiler ile görüntülü olarak konuşabileceğiniz özellikler sunan bir uygulamadır.

Facetime uygulaması iOS sistemlerine yerleşik olarak kurulmuştur ve herhangi bir yerden indirme yada kurma işlemi de yapılması gerekmez. iPhone gibi Facetime bulunan sistemler ile çalışan cihazlarda sadece kullanıma açmanız yani etkinleştirmeniz yeterlidir.

Facetime uygulamasını etkinleştirmek için;

  • Ayarlar
  • Facetime
  • Facetime’la Apple kimliğini kullan
  • Apple kimlik bilgileriniz ile giriş yapın.

Facetime Ücretli mi?

Artık Facetime uygulamasını kullanabilirsiniz, Facetime kullanmak için sadece bir Wi-Fi yada mobil veri üzerinden bir internet bağlantısı gerekir. Facetime tamamen ücretsiz bir uygulamadır, anlattıklarımız dışında bir ücret yada farklı bir ödeme talep etmez. Sonuç olarak Facetime uygulamasını gönül rahatlığı ile mobil cihazınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.