MobilShift

Facebook Moments Nedir | Ne işe Yarar & Resim Depolama

29.07.2017
150
Facebook Moments Nedir | Ne işe Yarar & Resim Depolama

Facebook Moments Nedir?

Hem Android hemde İos için Facebook fotoğraf depolama hizmetidir. Facebook Moments Sınırsız ve ücretsizdir. Facebook’un fotoğraf ve albümlerinizi saklamak amacıyla hizmete sokmuş olduğu resmi uygulamasıdır. Facebook Moments, etkinlikleriniz ile bağlantılı olarak tüm resimlerinizi, çözünürlüklerini bozmadan ve küçültmeden aynen sakladığı sınırsız bir depolama alanı sunar, sizde hiçbir fotoğrafınızı silmek zorunda kalmazsınız. Facebook Moments nedir ve nasıl kullanılır?

Facebook Moments Uygulaması

Facebook inc. tarafından geliştirilmiş resmi bir uygulamadır, Facebook Moments için hesabınız ile giriş yapmalı ve buradan tüm fotoğraflarınıza ulaşmanızı sağlar, tercih ve etkinliklerinize bağlı olarak organize bir şekilde fotoğraflarınızı depolayabilirsiniz.

facebook moments nedir

Facebook Moments paylaşma

Moments ile arkadaşlarınız ve tekinliklerinizi bağlı olarak depolayabilirsiniz. Paylaşmak istediğinizde sadece tek bir mesajla, e-postaya bile gerek olmadan bir ya da birden fazla fotoğrafı gönderebilirsiniz, bunun için yapmanız gereken tek şey Facebook Moments uygulamasını yüklemek ve Facebook hesabınız ile giriş yapmak.

 

Facebook  Moments ile organizasyon

Facebook Moments ile arkadaşlarınızın, gezi veya etkinliklerinizin fotoğraflarını organize yani düzenli ve tarihe göre sıralı bir şekilde yönetebilirsiniz, bunun için sizin bir şey yapmanıza gerek kalmaz, Facebook moments bunu otomatik olarak yapar.

Dilerseniz, bu fotoğraflarınızı slayt haline getirebilir ve anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Facebook Moments uygulamasını indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Facebook Moments Android ve İos sürümlerinde çalışır.

google Play logoapple store logo

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.