MobilShift

Facebook mobil kişi engelleme

29.12.2015
127
Facebook mobil kişi engelleme

Facebook mobil kişi engelleme

Facebook mobil uygulamada kişi nasıl engellenir, Facebook’ta kişileri engellemenin yolu nedir, en kolay kişi nasıl engellenir, resimli anlatım ile Facebook’ta cep telefonundan kişi engelleme işlemi. Facebook’ta istemediğiniz kişileri kolayca engelleyebilirsiniz, bunun için mobil Facebook uygulamasını kullanabilirsiniz. Adım adım Facebook mobil kişi engelleme rehberinde bulunmaktadır.

Mobil Facebook kişi engelleyin

Facebook mobil uygulamasından kişileri engellemek için Facebook Messenger uygulaması kurulu olmalıdır. Mobil cihazınızdan Facebook uygulamasını açın ve giriş bilgileriniz ile oturum açın yani giriş yapın. Facebook mobil uygulamasında kişileriniz sağ tarafta bulunan “Kişiler” simgesine dokunun. Facebook’ta bulunan kişileriniz liste halinde görüntülenecektir.

mobil-kişi-engelleme (2)

 

Kişi listeniz görüntülendikten sonra, engellemek istediğiniz kişinin üzerine dokunun, kişi sohbet balonu aktif olacaktır.

mobil-kişi-engelleme (3)

Kişi sohbet balonunda sağ üstte bulunan ünlem işaretine dokunun,kişi ile gelen ayarlar bölümü görüntülenecektir. Burada kişi ile alakalı bazı ayarlar yapılabilmektedir.

mobil-kişi-engelleme (4)

Kişi detayları bölümünün en alt kısmında “Engelle” ayarına dokunun kişi ile ilgili mesaj alma ayarını etkinleştirebilir veya kişiyi tamamen engellemek için gerekli ayarları yapın.

mobil-kişi-engelleme (1)

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.