MobilShift

Facebook | Google | E-Posta ile Swarm Giriş Nasıl Yapılır

12.11.2017
390
Facebook | Google | E-Posta ile Swarm Giriş Nasıl Yapılır

Swarm üyeliği oluşturmak için, bir kaç seçeneğiniz bulunmaktadır, bunlar Facebook, Google ile giriş yapmak ve bir e-posta hesabı ile kaydolarak bir hesap edinmektir. Swarm üyeliğiniz için yapmanız gereken bu üç seçenekten bir tanesini kullanarak oturum açmaktır. Bu yazıda size, bu üç seçeneği kullanarak nasıl Swarm hesabına giriş yapabilirsiniz anlatacağız.

Swarm Giriş Nasıl Yapılır?

Swarm, web üzerinden ve Android, IOS ve Windows Phone işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalar üzerinden giriş yapılabilir ve kullanılabilir. İsterseniz Web sayfası üzerinden ya da cep telefonunuzdan Swarm uygulaması üzerinden hesap oluşturma ve giriş yapabilirsiniz.

Şimdi bu giriş yapma seçeneklerini inceleyelim ve Swarm’a en kolay ve hızlı nasıl giriş yapabilirsiniz anlatalım. İlk olarak Web sayfasından direkt olarak giriş yapabilirsiniz, ayrıca Web sayfası üzerinden Facebook hesabınızı kullanarak giriş yapmanız da mümkündür.

swarm giriş yap

Web üzerinden Swarm girişi için tıklayınız

Mobil Cihazlardan Swarm Girişi Yapma

Mobil cihazda Swarm’ı indirdiğiniz de karşınıza çıkan açılış ekranında Giriş yapmak için 3 seçenek bulunur, bu seçenekler Facebook ile Swarm girişi, Google İle Swarm girişi ve E-posta ile kaydolma seçenekleridir. Dilediğimiz giriş seçeneğini kullanabilirsiniz.

swarm giriş yolları

Swarm Facebook seçeneğini seçtiğinizde karşınıza Facebook hesap bilgilerinizi isteyen bir giriş ekranı gelecektir, Facebook oturumunuz açıksa, açık oturum kullanılacak ve vermeniz gereken izinleri gösteren bir ekran gelecektir devam et seçeneği ile gerekli izinleri vererek hesabınıza hemen giriş yapmış olursunuz.

swarm facebook

Swarm Google Hesabı İle giriş Yapma

Dilerseniz Swarm giriş seçeneklerinden bir tanesi de Google hesabınızı kullanmaktır, bu durumda, Google hesabınız olmalı ve bu bilgileri kullanarak giriş yapma işlemini uygulamanız gerekmektedir. Eğer Gmail hesabınız varsa, hesap bilgilerinizi kullanarak hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlem diğer yöntemlere göre daha kolay ve basit bir yöntemdir.

Aşağıda Google ile Swarm hesabınıza nasıl giriş yapabilirsiniz, uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Swarm hesabına Google ile giriş yaparak hesap açmak için aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.  Bu işlem için bir Google hesabına sahip olmanız gereklidir. Hesap oturum bilgileriniz karşınıza gelir, burada farklı bir hesap kullanmak isterseniz, bunu bu kısımda ayarlamanız gereklidir.

swarm google

Swarm girişi yapmak istediğiniz Google hesabınızın üzerine dokunduğunuzda, bazı izinleri sizden isteyecektir. Swarm uygulamasının Google hesabınız ile ilgili olarak yapmak istedikleriniz görebilirsiniz, “İzin Ver” seçeneğine dokunarak işleme devam ediniz.

swarm google giriş

Son seçenek ise, Facebook veya Google hesabı olmayan ya da bu hesaplarını kullanmamak istemeyenler için E-posta ile kaydolma seçeneğidir. Bu seçenekte online bir form doldurmak suretiyle Swarm hesabı oluşturmanız mümkündür.

swarm kaydol

Swarm Mobil Uygulamasını İndirin

Swarm için hazırlanmış mobil uygulamalar, Android ve IOS sürümlerinde bulunur, bu uygulamaları resmi indirme linklerini kullanarak indirebilirsiniz. Swarm için kullanabileceğiniz mobil uygulamalar, Windows Phone, Android ve IOS sürümlerinde bulunur. Cep telefonunuzun uygun sürümüne göre, cihaza uygun sürümü indirerek kurabilirsiniz.

 

Kaydet

ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.