MobilShift

Facebook arkadaş gizleme | Mobil

08.11.2016
141
Facebook arkadaş gizleme | Mobil

Facebook Arkadaş Gizleme Mobil

Facebook arkadaş sayınızı gizleyebilirsiniz, mobil uygulamadan Face arkadaş sayısı gizleme mümkün değildir, bu sebeple mobil Facebook uygulamasından arkadaş sayınızı gizleyemezsiniz. Ancak bu durum mobil telefonunuzdan Facebook arkadaş sayınızı gizleyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Mobil cihazınızdan da Face arkadaş sayınızı gizlem eişlemini yapabilirsiniz.

Facebook mobil arkadaş sayısı gizleme

Mobil cihazınızdan bir internet tarayıcısı ile face arkadaş sayısı gizleme işlemi yapılabilir. Firefox, Opera, Puffin veya Chrome gibi bir mobil tarayıcıyı açın ve url kısmına m.facebook.com yazarak Facebook hesabınıza giriş yapın.

face-arkadas-gizleme-1

Profil resminize dokunun ve Facebook profil sayfanızı görüntüleyin.

face-arkadas-gizleme-2

Profil sayfanızdayken, aşağıya doğru sayfayı kaydırın ve arkadaşlarınızın görüntülendiği kısma kadar gelin ve arkadaş sayınızın olduğu yere dokunun.

face-arkadas-gizleme-3

Açılan menüden Arkadaş gizliliğini düzenle ayarlarından “Facebook arkadaşları gizliliğini düzenle” kısmından “Sadece Ben” seçeneğini seçiniz.

face-arkadas-gizleme-4

Facebook arkadaş sayınızı artık sadece siz göreceksiniz ve başka bir kişi arkadaşınız olsa dahi arkadaş sayınızı görmeyecek.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. filiz emir dedi ki:

    whatsapp

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.