MobilShift

En iyi selfie uygulamaları 2017 | Android ve İos

03.01.2017
136
En iyi selfie uygulamaları 2017 | Android ve İos

2017 En iyi selfie çekim uygulamaları

2017 yılı için en iyi ve güzel kullanışlı selfie uygulamaları neler? Hem Android hemde İos yani İphone için geliştirilen uygulamaları yazımızda bulabilirsiniz. En çok tercih edilen ve kullanılan, başarılı olan selfie uygulamalarından en iyilerini sizler için derledik. Selfie uygulamaları nedir ve ne işe yarar? Bu yazıda sizlere hem bu konularda bilgi vereceğiz, 2017 yılı için en iyi Selfie yani özçekim uygulamalarını da sizlerle ile paylaşacağız.

Selfie Uygulamaları ne işe yarar?

Çektiğiniz selfie’ler gerçek fotoğrafın yanında, bazı geliştirmelere ihtiyaç duyar, bunlar uygulamanın kalitesi ve özellikleri ile doğru orantılıdır. Bazı uygulamalar, diğerlerine göre üstün özellikler sunabilir. Çektiğiniz selfie resimlerinize çeşitli efektler verebilir, ışık, filtre ve diğer fotoğraf düzenlemelerini otomatik olarak yada manuel olarak yapılmasına da izin verebilirler. Bu sebeple kullanıcıların en çok tercih ettikleri Selfie uygulamalarının bir listesini sizlere sunuyoruz.

Selfie Uygulamaları indirin

Bu uygulamalar ile sadece selfie ile kamerası değil, normal şekilde çektiğiniz resimlere de uygulayabilirsiniz. Çektiğiniz bu fotoğrafları düzenleyebilir, uygulamalara anlık olarak efektler uygulayabilir veya filtreler ekleyebilirsiniz.

Düzenlediğiniz resimleri daha sonra arkadaşlarınız ile paylaşabilir, arşivinize ekleyebilirsiniz. Şimdi sizler için seçtiğimiz en iyi selfie uygulamalarını ve Google Play ve İos Store üzerinden kolay indirme linkleri ile birlikte yazımızda bulabilirsiniz.

Microsoft Selfie Uygulaması

Microsoft tarafından hazırlanmış olan bir Selfie uygulamasıdır, bir çok efekti tek tuş ile yapabilmenize olanak tanır. Şu anda Asus Zenfone, tablet ve x86 tabanlı uygulama desteği bulunmuyor, Microsoft Selfie uygulaması ile tek tıklama ile bir çok efekti uygulamanız mümkündür.

microsoft-selfie-uygulamasi

google-play-logo-kucuk app-store-logo_kucuk

Sweet Selfie – Candy New Name

Selfie uygulamaları arasında en iyilerinden birisidir, bir çok kullanıcı tarafından olumlu yorumlar almıştır ve başarılı bulunmuştur. Sweet Selfie uygulaması ile özel dizayn edilmiş kamera ile sıra dışı resimler çekebilirsiniz. Bu uygulamada 100 dn fazla gerçek zamanlı filtre, kolaj, emoji vb. bir çok yenilik barındırmaktadır, ayrıca çektiğiniz resimleri İnstagram üzerinde paylaşabilmek içim kesme yada kırpma yapmanıza gerek kalmaz.

en-iyi-selfie-uygulama-2017app-store-logo_kucuk google-play-logo-kucuk

Retrica Selfie Uygulaması

Retrica selfie ve fotoğraf düzenleme konusunda en bilindik uygulamalardan birisidir, Retrica ile neredeyse fotoğraflarınızda yapamayacağınız düzenleme yok gibidir. Retrica uygulamasını fazla anlatmaya gerek yok aslında, kullanın ve deneyimlerinizi paylaşın.

en-iyi-selfie-uygulama-1-2017

google-play-logo-kucuk app-store-logo_kucuk

Candy Camera

Bu uygulamada, mağazalarda yer alan uygulamalar içinden ön plana çıkan ve binlerce kullanıcının tercih ettiği bir Selfie uygulamasıdır. Hem resimlerinize anlık bir çok efekt uygulayabileceğiniz özellikler içermekte, hemde emolojiler ve yazılar ekleyerek arkadaşlarınız ile paylaşmanıza da imkan sunan başarılı bir uygulamadır.

en-iyi-selfie-uygulama-2-2017

google-play-logo-kucuk app-store-logo_kucuk

B612 Selfie Uygulaması

Bu uygulamada, diğerleri gibi selfie uygulaması olmasının yanında hem video çekip arkadaşlarını ile sohbet etmek dışında, emolojiler ve yazılarla hem resim hemde videolar oluşturabilirsiniz. Kullanıcıların yoğun olarak indirdikleri ve oldukçamemnun oldukları bu uygulama Line uygulamalarının hazırlayan ekip tarafından oluşturuldu.

en-iyi-selfie-uygulama-3-2017google-play-logo-kucuk app-store-logo_kucuk

YouCam Perfect – Selfie Kamera

Sizlere selfie çekimleri konusunda önereceğimiz son uygulama ise YouCam uygulamasıdır. Youcam ile hem selfie çekimleri hemde çektiğiniz diğer resimlere, diğer uygulamalarda bulamayacağınız efektler ve filtreler ekleyebilirsiniz. Selfie çekimlerinizi daha renkli hale getirebilmek ve arkadaşlarınız ile paylaşmak için Youcam uygulamasını kullanabilirsiniz.

en-iyi-selfie-uygulama-4-2017

google-play-logo-kucukapp-store-logo_kucuk

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.