MobilShift

En iyi android navigasyon programı |Ücretsiz ve Türkçe

27.12.2015
35
En iyi android navigasyon programı |Ücretsiz ve Türkçe

En iyi android navigasyon uygulamaları

En iyi navigasyon hangisi, Mobil telefonlarda çalışan Türkçe ve ücretsiz navigasyon uygulaması. Android için hazırlanmış, Navigasyon için kullanılacak ücretsiz uygulamalar hangisi, android telefonlar için kullanılabilecek navigasyon uygulamaları en iyi ve ücretisiz olarak hangi uygulamayı kullanabilirim. Bu yazıda işinizi görecek, ücretsiz olarak android telefonunuza indirebileceğiniz navigasyon uygulamalarını buabilirsiniz.

google-android-navigasyon

Google Maps Navigasyon

Google uydu ve haritalar konusunda tartışmasız lider durumda, Cep telefonunuzda konum özelliğinizi açarak, Google maps uygulamasını Navigasyon olarak kullanabilirsiniz. Konum bul tuşuna dokunarak, konumunuzu bulduktan sonra, gideceğiniz yeri arama ile bulun, ve Google size uygun bir rota çizecektir, buna göre gideceğiniz konuma en uygun yoldan ulaşabilirsiniz.

Google Navigasyon ile harita ve Uydu üzerinde konumunuzu mavi bir nokta şekilinde görebilirsiniz ve gideceğiniz yönü ok işareti ile görebilirsiniz.

Google navigasyon

Yandex Navigasyon Türkçe

Yandex, Türkiyede ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Navigasyon hizmeti sunuyor, sesli uyarı ile gideceğiniz yere kadar tarif ederek sizi, gideceğiniz yere en az trafik olan bir rota çizerek götürür. Yandex Navigsayon, uydu görüntüleri üzerinde, hareket edeceğiniz noktaya göre konumsak olarak yol isimleri ile birlikte size gösterir. Türkçe ve ücretsiz kullanabileceğiniz navigasyon uygulamalarından bir tanesidir.

Yandex navigasyon uygulamasını indirin

Here maps Navigasyon uygulaması

Türkçe ve ücretsiz navigasyon uygulamaları içinde oldukça çok kullanıcısı olan, popüler ve sevilen bir navigasyon uygulaması. Gerçek zamanlı trafik bilgileri, isim ve konumsal doğruluk, detaylı sokak haritaları ve bir çok alışveriş merkezleri dahil iç mekan haritaları içermektedir.  Araç sürüş, toplu taşıma ve yürüme seçenekleri, rota kaydedici ve sesli ikaz gibi bir çok özelliği bulabileceğiniz harika bir navigasyon uygulamasıdır.

Nokia here maps

MapFactor Navigasyon uygulaması

MapFactor, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir navigasyon uygulamalarından birisidir, sesli ikaz ve harita üzerinde sokak isimleri ve yön okları ile ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir mobil android uygulamadır. Mapfactor uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Mapfactor navigasyon

Maps.Me Navigasyon

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.