MobilShift

En iyi 5 android strateji oyunu

26.10.2015
165
En iyi 5 android strateji oyunu

2015 yılı en iyi Android Strateji oyunları

Strateji oyunları severler için, en iyi oyunlar hangileridir? Android platformunda çalışan, en çok tercih edilen Strateji oyunlarından, en popüler ve eğlenceli, Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan ilk 5 tanesini sizler için indirme linkleri ve nasıl oynayabilirsiniz, kısa açıklamaları ile birlikte yayınlıyoruz. Android işletim sistemine sahip cihazlarda çalışan, bu strateji oyunlarını, indirme linklerine dokunarak, cihazınıza Google Play üzerinden kolaylıkla indirebilirsiniz.

Clash-of-Clans

Bu strateji oyununda, binalar ve köyle kurarak, hem savunma için hemde diğer köy ve klanlara saldırı için, savaşçılarınızı ve ordunuzu eğitmeniz gerekmektedir. Bu strateji oyununda, okçular, kuleler, toplar, bombalar, havan topları, ve tuzaklar bulunur, bunları köyünüzü savunmada ve saldırı amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Askerleriniz içinde çeşitli kademelerde, rütbeler de bulunur.

 

Clash-of-Clans-indir
Clash of Clans

Boom Beach

Boom Plaj sıkı bir strateji oyunu, Boom Beach oyuncusu, kendi topraklarını savunmak için bir üs inşa etmelidir, modern bir tema üzerine inşaa edilmiş popüler strateji oyunundan birisidir.

Boom Beach

Boom Beach

 

Kingdom Rush

Kingdom Rush Ironhide Game Studio şirketi tarafından yapılan güzel bir kule savunma strateji oyunudur. Bu oyunda, orklar, troller ve kötü sihirbazları ordularını karşı krallığı savunmak için düşmanların yol boyunca çeşitli kuleler inşa etmek gerekir. Bina kuleleri ilave düşmanları bombalamak için, aynı zamanda asker yetiştirmek ve düşman saldırısını yavaşlatmak için ve askeri saldırıları dağıtmak için kışla inşa edebilirsiniz.

Kingdom Rush

Kingdom Rush

X-War: Clash of Zombies

X-War: Zombies Çatışması size Zombi saldırı savunmak için kendi üs inşa asker yetiştirmek durumundadır ve daha fazla teknoloji seviyesini yükseltebilirsiniz. X-War: Zombies güçlü ve eğlenceli bir strateji oyunudur. Eğer eğitebilirsiniz kahramanlar gibi Hawkeye, Iron Man, Kirov, ve diğerleri gibi süper kahramanları elde edebilirsiniz.

X-War- Clash of Zombies

X-War: Clash of Zombies

Battle Glory

Savaş Glory, MG Studio tarafından geliştirilen strateji oyunudur ve ücretsizdir. Bu Klanlar süper hit Clash gibi bir çok özellik içermektedir. Piyade, Grenadiers, tanklar ve savaş uçakları dahil olmak üzere, modern binalar ve askerler bulunur

Battle-Glory

Battle Glory

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.