MobilShift

En güzel zil sesleri | Telefon müzikleri | 2015

07.09.2015
201
En güzel zil sesleri | Telefon müzikleri | 2015

Telefonunuz için en güzel zil sesleri

Cep telefonlarınız için en güzel zil seslerini bulamıyorsanız, istediğiniz özelliklerde, Cool ve havalı ve popüler müzikler istiyor ama bulamıyorsanız, bu yazı size hitap ediyor olabilir. İster Android,ister İos olsun Cep telefonunuz için zil seslerine ulaşarak, binlerce melodi içinde seçim yapabilirsiniz. Cep telefonunuz çaldığında fark yaratmak isteyenler için, en güzel müziklerin olduğu zil sesleri sitelerini sizlere sunuyoruz.

Telefon Zil sesleri müzikleri

Zil sesleri için, seçenekler ve güncel olması konusunda ilk sırada Zedge yer almaktadır. İçerdiği yüzlerce zil sesleri ve popüler, havalı farklı içerikleri ile tercih edebilirsiniz. Zil seslerini ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Zedge zil sesleri servisinin, ayrıca mobil uygulamaları da bulunur. Play tuşu ile önizleme yaparak zil sesini dinleyin, beğenirseniz indirin ve kullanın.

 

zedge-zil-sesleri

Zedge Zil sesleri

mobil9.com zil sesleri

Zil sesleri, ve mobil temalar konusunda uzman ve popüler diğer bir site ise mobil9.com, içinde ön izleme yaparak test edebileceğiniz birçok zil sesi örneği bulunmaktadır.

en-güzel-zil-sesleri-1-2015

mobil9.com zil sesleri

Tones7 telefon melodileri

İçerik olarak, doyurucu ve havalı melodilerin bulunduğu bir zil sesleri sitesidir. Sağ bölümde bulunan kategoriler sayesinde dilediğiniz bir tarzda melodi bulmanız daha kolay bir hale gelmektedir.

en-guzel-zil-sesleri

Tones7 telefon melodi sitesi

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yazı içerikleri kopyalanamaz ve alıntı yapılamaz.